Přejít na obsah

Rolex a servis


David71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 minutami, Monkey napsal:

Myslím, že největší jméno v oblasti renovací pouzder mají https://www.rolliworks.com/ 

Svojí zkušenost s nimi sdílel ve videu i The Urban Gentry 

 

Skutecnej master na renovace pouzer zije v Polsku. A nastesti o nem Urban Gentry netocej video casty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Kid_A napsal:

Skutecnej master na renovace pouzer zije v Polsku. A nastesti o nem Urban Gentry netocej video casty. 

Jsem to zrovna chtěl napsat a pak si to uvědomil - kouzlo je v tom, že o něm veřejnost moc neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahojte,

chcem sa podelit o skusenost so servisom u AD Rolex…

Nedavno som dal svoje hodinky do servisu u jedneho AD, po predošlej vynikajucej skusenosti pri nakupe inych rlx, s tym, že hodinky som kupil inde tie servisovane, cez ch24, od trusted sellera s dlhou historiou atd.  Samozrejme full set, pre upresnenie. Vzali ich, dali mi kartičku s internym servisnym čislom, do par dni sa mi ozval od nich hodinar s prepočtom nakladov, boli este v zaruke i ked tesne, končila myslim už o 2dni ale to je nepodstatne, popisali čo budu robit dal som ok. Hodiny boli hotove o 2 tyzdne a par dni, zavolali, napisali cez sms, prišiel som vyzdvihol,hodinky, mimochodom špinavé od nejakej bielej hmoty na “zube” na spone, som to dost dlho odstraňoval, asi to bolo mazivo na stroj… No a nedostal som žiadne puzdro, doklad, potvrdenie. Nič. Len opravené a síce špinavé hodinky. 
 

Neskor som im pisal mail, kde mi neprijemne odpovedali v kombinacii nemčiny a angličtiny?! Doslova je-bnuté sposoby... Bol som v šokou hlavne po minulom davnejšim nakupe, kde to bolo tip-top.  Čiže napisal som dalši mail, kde sa opat pytam na doklad zo servisu, predlženie zaruky atd. Žiadna odpoved.

Má niekto z Vás podobnú alebo rovnakú skúsenosť? Čo by ste robili pripadne?

 



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Jan77 napsal:

Ahojte,

chcem sa podelit o skusenost so servisom u AD Rolex…

Nedavno som dal svoje hodinky do servisu u jedneho AD, po predošlej vynikajucej skusenosti pri nakupe inych rlx, s tym, že hodinky som kupil inde tie servisovane, cez ch24, od trusted sellera s dlhou historiou atd.  Samozrejme full set, pre upresnenie. Vzali ich, dali mi kartičku s internym servisnym čislom, do par dni sa mi ozval od nich hodinar s prepočtom nakladov, boli este v zaruke i ked tesne, končila myslim už o 2dni ale to je nepodstatne, popisali čo budu robit dal som ok. Hodiny boli hotove o 2 tyzdne a par dni, zavolali, napisali cez sms, prišiel som vyzdvihol,hodinky, mimochodom špinavé od nejakej bielej hmoty na “zube” na spone, som to dost dlho odstraňoval, asi to bolo mazivo na stroj… No a nedostal som žiadne puzdro, doklad, potvrdenie. Nič. Len opravené a síce špinavé hodinky. 
 

Neskor som im pisal mail, kde mi neprijemne odpovedali v kombinacii nemčiny a angličtiny?! Doslova je-bnuté sposoby... Bol som v šokou hlavne po minulom davnejšim nakupe, kde to bolo tip-top.  Čiže napisal som dalši mail, kde sa opat pytam na doklad zo servisu, predlženie zaruky atd. Žiadna odpoved.

Má niekto z Vás podobnú alebo rovnakú skúsenosť? Čo by ste robili pripadne?

 



 

Po daždi prší plášť…Mal si namietať na mieste a starostlivo si skontrolovať svoje hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Jan77 napsal:

chcem sa podelit o skusenost so servisom u AD Rolex

pokiaĺ sa jedná o kritiku, možno by bolo na mieste uviesť o ktorého predajcu sa jednalo ......... Pomôže to ostatným, prípadne niekto bude mať inú skúsenosť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, rado74 napsal:

pokiaĺ sa jedná o kritiku, možno by bolo na mieste uviesť o ktorého predajcu sa jednalo ......... Pomôže to ostatným, prípadne niekto bude mať inú skúsenosť. 

To som prave nechcel, lebo stale verim, že to daju doporiadku ale moja dovera je vyznamne nizsia vid. Inak to je jeden z viedenskych ad.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Jan77 napsal:

To som prave nechcel, lebo stale verim, že to daju doporiadku

ide hlavne o to, že pri cene tých hodiniek a cene servisu /čo asi tiež nebude lacná záležitosť/ to majú dať na "prvú dobrú" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusenost s HB. Mam rok stare submarinery a trochu se mi zpozdovaly. I kdyz to bylo do 2 sekund, coz je v toleranci, pri prerizovani data jednou za dva mesice to udelalo cca minutu a trictvrte, coz me trosku stvalo. Do plusu bych to neresil. Po kratke komunikaci skrz email jsem se zastavil v jeich servisu a na pockani mi udelali regulaci chodu a zdarma, parada. Byl jsem trochu nervozni, kdyz mi dali vystup z vibrografu, protoze se mi nektere hodnoty (viz nize) zdaly kapku vyssi, nez bych si je jako lajk predstavoval, ale po necelych dvou dnech musim konstatovat, ze hodinky jdou prakticky presne na nulu a jestli, tak udelaly max ctvrt sekundy do plusu, znovu parada. Nevim jestli jsem se trefil svym pouzivanim do jejich naladeni, nebo cim to je. Hodinky mam cely den na ruce a pres noc je davam na stojanek, ktery je lehce nakloneny sestkou dolu. Poprosim znalejsi o komentare k vystupu z vibrografu. Jestli by se to spis hodilo do jineho vlakna muze to admin presunout.

image.thumb.jpeg.bcb3976ebe1ca2fa1cef91f20e0315ff.jpegimage.thumb.jpeg.091a387585d752b888ce485b1f06fcd5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, teg napsal:

Zkusenost s HB. Mam rok stare submarinery a trochu se mi zpozdovaly. I kdyz to bylo do 2 sekund, coz je v toleranci, pri prerizovani data jednou za dva mesice to udelalo cca minutu a trictvrte, coz me trosku stvalo. Do plusu bych to neresil. Po kratke komunikaci skrz email jsem se zastavil v jeich servisu a na pockani mi udelali regulaci chodu a zdarma, parada. Byl jsem trochu nervozni, kdyz mi dali vystup z vibrografu, protoze se mi nektere hodnoty (viz nize) zdaly kapku vyssi, nez bych si je jako lajk predstavoval, ale po necelych dvou dnech musim konstatovat, ze hodinky jdou prakticky presne na nulu a jestli, tak udelaly max ctvrt sekundy do plusu, znovu parada. Nevim jestli jsem se trefil svym pouzivanim do jejich naladeni, nebo cim to je. Hodinky mam cely den na ruce a pres noc je davam na stojanek, ktery je lehce nakloneny sestkou dolu. Poprosim znalejsi o komentare k vystupu z vibrografu. Jestli by se to spis hodilo do jineho vlakna muze to admin presunout.

image.thumb.jpeg.bcb3976ebe1ca2fa1cef91f20e0315ff.jpeg

Ten stojánek je fajnový 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@teg Rolexky nemám, ale výstup z vibrografu za mě ok.

Největší plus 4s/d, největší mínus 2,8s/d - za mě naprosto v pohodě.

Jestli má ten stroj chodit maximálně do 2s/d, tak to papírově nesplňuje, ale jestli ti reálně jdou na nulu, tak bych to neřešil.

Já osobně bych teda neřešil ani ty 2s/d do mínusu před servisem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2024 v 14:27, ragu napsal:

Těch -2/2 se IMO (respektive řešil jsem to s hodinářem od Bechyněho) bere jako průměr všech poloh, což splňuje.

Ale když víš, že Rolex umí většinou za 0s, tak prostě -2/+2 je mooc 🙂 

Nijak se o to nezajímám, ale mám pocit, že ty nové strojky Rolex nejsou tak přesné. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Ale když víš, že Rolex umí většinou za 0s, tak prostě -2/+2 je mooc 🙂 

Nijak se o to nezajímám, ale mám pocit, že ty nové strojky Rolex nejsou tak přesné. 

Manzelciny OP32 koupene v prosinci 2022 jdou tak presne, ze jsem je serizoval jen pri zmene casu nebo po zastaveni, kdyz je treba pres vikend nemela na ruce. Moje o rok mladsi exp36 delaji cca. 1 sekundu denne. Presnost jsem nikdy neresil, ale z tohohle jsem nadsenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 hours ago, skalis said:

Manzelciny OP32 koupene v prosinci 2022 jdou tak presne, ze jsem je serizoval jen pri zmene casu nebo po zastaveni, kdyz je treba pres vikend nemela na ruce. Moje o rok mladsi exp36 delaji cca. 1 sekundu denne. Presnost jsem nikdy neresil, ale z tohohle jsem nadsenej.

Souhlas, 126000 OP z roku 2022 dělají +2s denně, ale nezávisle na poloze odložení nebo rezervě nátahu, což je perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...