Přejít na obsah

OH Paříž 2024


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, martar napsal:

Hele ja na zacatku na jedny spolecny lodi videl Czechia a malou smutnou skupinku lidi v tech rorschachovej plastich... a pak skoro na konci jela jeste spesl ceska rozjasana lod zaplnena sportovci. A u té první malé skupinky mi prislo, ze ma ty fleky takovy podlouhlejsi ve svislym smeru. Vysvetli mi to nekdo? A ne, neusnul jsem u bedny :D

Jinak koncept zajimavej a osvezivej, Lady Gaga vcelku slaba, prostor pro LGBT++++ neumerne velky, div z toho uz kua neni mainstream... a ted po setmeni ty ruzny efekty a jezdkyne na koni na vode parada.

Jo já taky, byla to nějaká chyba v režii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Paw napsal:

Tu loď jsme viděli taky, pravděpodobně chyba režie, nevíme, co to bylo zač. Pozorně jsme poslouchali, komentátoři to nekomentovali :)

Ono tam bylo Czechia a zrovna jely země od C :D kameraman asi nebyl francouz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zahájení to bylo něco nového oproti stadionům. V TV super (až tak že jsem u toho usnul) a říkám si co asi z toho měli místní když plno věcí předtočených nebo na střeše což v husté zástavbě asi moc neocení.

Zahájení v Londýně s Atkinsonem, 007 a "královnou" se mi, ale líbilo víc.

Ať to cinká 

Upraveno uživatelem childe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z pohledu sportovce podle mě fail, jedeš lodičkou v dešti, abys zamával do kamery a pak čekáš na bafuňáře, aby to konečně zažehli... ti první klidně i přes dvě hodiny. Hodně jich taky nevydrželo a odjelo do vesnice. Vůbec se nedivim... Přišlo mi, že je to celý hlavně pro lidi u TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne to fail není. Vysvětlím: rozhodování, zda na slavnostní zahájení jít, či nikoli, je vždy na sportovci samotném. Je to určitý fenomén, a snad při každých hrách se o někom můžeš dočíst, jak a proč toto dilema řešil a vyřešil. Mnozí na nástup šli, mnozí nešli.

Já osobně měl první start 4 dny po nástupu, a na nástup jsem šel. 3 hodiny na nekrytém seřadišti, kde si nebylo nač sednout. Naštěstí pořadatelé rozdali igelity, takže jsme si sedli na zem, a neušpinili si (tehdá ještě) kalhoty a sako 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Potkan napsal:

Berte diky za zalozeni tematu 👍🏼 Muzu se zeptat na jake olympiade jsi startoval a v jakem sportu?

A resilo se u vas v TV, ze pry omylem predstavili Jizni Koreu jako Severokorejce?

Seoul 1988, plavání. Tehdy mi bylo krásných 17 🙂

Nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Petr11 napsal:

to klobouk, mas vytetovaný kruhy na ruce, nebo něco co ti to připomíná kazdej den?

Po pravdě řečeno, každej den mi to připomíná bolest ramene 🙂 A už toho nechme, není rok 88, věnujme se žhavé současnosti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...