Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to ti neviem povedat... ja som len nahodny okoloiduci... :P Ale je to zaujimave, lebo cr oni ani nie su. To potom skor len B spravil pre CR a pre nas nie...

 

No keby som si musel uz vybrat, tak s tymi ciernymi by som v zasade az na drobnosti problem nemal, ale ta cena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem na ně koukal u Dušáka v Arkádách, mají tam výsostné místečko za výlohou, ale nijak mě neuchvátily. Jsem spíše na navitimer, oceňuji vlastní kalibr, zaslouží si ho, ale na druhou stranu bych za tu cenu asi pořídil něco jiného, než Breitle, ačkoli je mám moc rád!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem je taky počátkem týdne viděl. Jen přes výlohu. Někdo tady napsal, že na něj působily jako fejk sebe sama. Na mě působily podobně. Ani jsem neměl chuť si je vzít do ruky. Ale jednu výhodu to má - vedle nich se mi začly líbit ostatní Breitlingy, které se mi dříve nelíbily :) Vedle těch nových vypadají jako pořádné hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem viděl v Details variantu B01, která je na "plánku" od gase označená jako B956 a asi tady budu za pošuka, ale ani ty římský číslice nejsou v této černo-černo-stříbrný kombinaci vůbec špatný. Zato jsem si dole u Dušáka ověřil, že nový Superoceány se šipkou na hodinovce jsou dost mizerný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi to tu pripomina istu Ionescovu divadelnu hru :D

Do septembra (záři) ich niekto bude mať ;)

sorry za :offtopic: jestli jsi necetl, tak doporucuju La Cantatrice chauve . jako neni to pro kazdyho, ale ja v 18 tohle zral. stejne jako treba Borise Viana - J'irai cracher sur vos tombes, Elles se rendent pas compte, Les morts ont tous la même peau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové, tak tohle bych fakt nedal. Ty hodinky mi připadají jako čínská kopie sebe sama. Za těch cca 167 tis. si dovedu představit zcela jistě úplně jiné hodinky, i když strojek je určitě super. Já tento design nějak nechápu. Mně to připadne jako směs Rolexu s Tudorem, ale oni to prostě umí udělat tak nějak lépe než B. Byl jsem zvědavý a čekal jsem spíše něco ve stylu Super Ocean Heritage, ale tento model je pro mě velké zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi ze zkusit na ruce, mozna nebudes tak prisnej.

 

Ja jsem na ne koukal u Hanaka v Brne i v Praze v Carollinu a prisnej jsem byl. Pravda, na ruku jsem si je nedal, ale o to jsem ani nestal. Ale abych jen neplacal, tak jsem si je opravdu prohlizel (detailne na fotkach) a dokazu rict, co presne mi na nich vadi a svuj nazor oprit o argumenty. Nicmene nepochybuju, ze zakaznika si tyto hodinky (vcetne luksusnich bikoloru) najdou. Prijde mi osobne skoda, ze ten novy strojek takto "pohrbili".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...