Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Já teda bez foto, ale včera na Živitelce někdo, kdo měl na ruce Trasery. Na moji poznámku manželce: "Hele, Trasery", reagoval celkem prudce zvednutím hlavy a pohledem. Kozu jsem vynechal, vzhledem k velkému množství lidí kolem. Ale celkem toho lituji, kde jinde mluvit o koze, než tam... :D

 

P.S.: nedošlo mi, že už je po půlnoci, takže opravuji na předevčírem - v neděli :)

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je pán...z otrokovického nádru. První pokus samozřejmě z bleskem, který mi tam nastavili harantky, no co vám budu...trapas

Pán má styl :-). Apropo, chceme detaily reakce zúčastněných po tom inkognito foto s bleskem a předpokládám i zvukem závěrky :-D-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je pán...z otrokovického nádru. První pokus samozřejmě z bleskem, který mi tam nastavili harantky, no co vám budu...trapas

Kolegovia super práca, ale pri tých spyfoto už čakám kedy niekoho chytia.

 

Neviem či ja žijem na zlom mieste ale nikomu nic zaujímavé nevidím - a to kukam stále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem v Lokálu v Dlouhý zahlíd Marka Víta, toho manažera fotbalový Barcelony a měl naprosto brutální obří zlatý asi Invicty asi Venom (přes 5 cm průměr a asi 10 cm na výšku).

Spy foto nešlo, z basy je furt nařachanej a nechtěl jsem na decentní akci s kolegy z oboru přijít zmlácenej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...