Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Pro vetsi presnost je vhodny pouzivat apple watch + hrudni pas. Jinak behani jsem take nenavidel a zacal behat az s nima. Bavi me merit progress, segmenty atd, v Praze jsou fakt dobry mista na to.

Jako sluchatka k nim pouzivam marshall major 2 bluetooth. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 Prosím o doporučení, nechat dát nový displej/sklo na iPhone 7 v autorizáku nebo nějaké jiný servis? Máte nějaké doporučení? Kdysi dávno když jsem měl iPad Air jsem si nechal měnit sklo v servisu (neautorizovaném), nicméně oprava nedopadla uplně ideálně (kvalita skla byla strašlivá) , nakonec se vše dalo do pořádku, ale tomuto by jsem se chtěl vyhnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

Prosím o doporučení, nechat dát nový displej/sklo na iPhone 7 v autorizáku nebo nějaké jiný servis? Máte nějaké doporučení? Kdysi dávno když jsem měl iPad Air jsem si nechal měnit sklo v servisu (neautorizovaném), nicméně oprava nedopadla uplně ideálně (kvalita skla byla strašlivá) , nakonec se vše dalo do pořádku, ale tomuto by jsem se chtěl vyhnout.

Klidne neautorizovany ale pohledal bych pred tim nejaky recenze. V Ove vim o fakt dobrym kde resim na vsechno.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ti to zkazit, nebo si chces pohrat sam? ;)

Neboj, nezkazíš, už jsem to vyzkoušel sám a vím, že to nefunguje :-)

Tak si říkám, jak může takhle velká banka nasekat tolik chyb. S technologickými novinkami přichází pozdě, vzhled jejich webu a prostředí mobilní aplikace posledně totálně podělali atd

Kdybych nebyl zvyklý mít stejná čísla účtů přes 20 let a nebyl líný je měnit, šel bych jinam. U Rajfky jsem vlastně nedobrovolně poté co koupila eBanku.

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, nezkazíš, už jsem to vyzkoušel sám a vím, že to nefunguje :-)

Tak si říkám, jak může takhle velká banka nasekat tolik chyb. S technologickými novinkami přichází pozdě, vzhled jejich webu a prostředí mobilní aplikace posledně totálně podělali atd

Kdybych nebyl zvyklý mít stejná čísla účtů přes 20 let a nebyl líný je měnit, šel bych jinam. U Rajfky jsem vlastně nedobrovolně poté co koupila eBanku.

Plnej souhlas. Obzvlaste usmevny/k placi to je prave kdyz si vzpomenem z koho se u nas Raiffka ?vyklubala?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIN se nikdy nezadává. Autentifikace probíhá přes TouchID / FaceID. PIN tedy již není třeba.

A u hodinek je autentifikace již při jejich nasazení pomocí ručního zadání kódu nebo odemčení telefonem, takže následně taky není potřeba.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...