Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Už mi začíná připadat, že jsem asi jediný, komu ten iOS funguje normálně :D

Maily mám také úplně v pohodě, jednorožce nevidím, pokud na ně vysloveně nenajedu viz YPO, fotky mám v pohodě....

 

@Andy: nebylo by jednodušší stáhnout apku, která umí upravit velikost a pak to nahrávat přímo bez volby? Díky tomu budeš naprosto přesně vědět, jak ta fotka bude vypadat a Ťapka jí nijak ovlivňovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám dva dotazy. První je na uživatele iPhonů 11, jestli je to sklo opravdu taková tragedie a hned se poškrábe.

 

Druhý je na upgrade Mac OS, Catalina mi nejde stáhnout respektive nekde kolem 5gb se to sekne, napíše, ze ztratil spojení a muzu začít o nuly. Systém mi diky tomu nárůst na 26gb a tedy se tam ty nedokončené úplaty nekde stosujou a netuším, jak to smazat.

 

Jo a jinak jednorozci na me vyskočí akorat po restartu a to taky ne vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz kliknu na smajliky a na hodiny, tak jednorozci zmizi. Na chvilku. A jen pro tu danou aplikaci. Jestli by nebylo lepsi v nastaveni zakliknout, jestli chci nebo nechci pouzivat ty ruzovy mrchy jednou. Nez pokazde klikat dvakrat. Ale budiz...

 

@Bells - dozajista by to slo. Ale, bud zmensim fotku, takze se mi jeji kvalita snizi i ve fotogalerii. Nebo ji budu muset zkopirovat, pak budu mit fotky dve a bude mi bobtnat iCloud. Nebo ji po uploadu budu muset zase smazat. Tim padem zase dalsi kroky navic. Pritom do ted to bylo easy AF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam mam vytvoreny nejaky svoje "memoji" a misto jednorozcu tam mam to co sem si vytvoril. Tak kdyz vas jednorozci tak rozcilujou, udelejte to samy. Obecne se mi tyhle kraviny taky nelibi a pouzivam old style emotikony, ale zjevne kdyz neni co zajimavyho pridat, tak pridaji alespon dalsi hejbaci volovinu a my se s tim musime naucit zit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, potřebuju něco na práci - dokumenty, zip, max youtube apod. ...mám koupit spíše macbook air 13 nebo ipad (pro) s klávesnicí? Potřebuju na tom držet evidenci, dokumentaci a pracovat se zipem (unzip a zip s heslem či šifrováním) dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera po výměně simky nic nefungovalo jen volání a sms a dnes světe div se funguji data vše jak má :-)

nic jsem přitom neudělal jinak :-)

Tak to je má zkušenost

Jirko, že tys zaplatil fakturu :))))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám dva dotazy. První je na uživatele iPhonů 11, jestli je to sklo opravdu taková tragedie a hned se poškrábe.

 

Druhý je na upgrade Mac OS, Catalina mi nejde stáhnout respektive nekde kolem 5gb se to sekne, napíše, ze ztratil spojení a muzu začít o nuly. Systém mi diky tomu nárůst na 26gb a tedy se tam ty nedokončené úplaty nekde stosujou a netuším, jak to smazat.

 

Jo a jinak jednorozci na me vyskočí akorat po restartu a to taky ne vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,

 

Prosím o radu. Shořela mi nabíječka k Macbooku Pro (early 2011) a už dlouho to stejně píše, že je špatná i baterka. Poradíte servis po Praze, kde to rozumně opraví? Jakože počítač má 8 let, tak prostě rozumně, aby to nestálo jako koupě notebooku s widlema. :)

 

Edit: Nejde teď tedy nabíječka. Ale normálně počítač funguje. Podle mě se nic nestalo počítači, spíš vyzkratovala nabíječka a odešla do křemíkovýho nebe. Takže podle mě je třeba vyměnit baterku a nabíječku, obvody mezi budou snad v pořádku.

Upraveno uživatelem RobertPlant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to snad musí být vadný kus. Občas tady to tvoje trápení postřehnu a podobné věci jsem nikdy nezažil.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Tak vadný kus to není :-) je to jen hra :-( půjde z domu a výměním platformu

ukazovat ze mám mobil za pade nepotřebuji :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přidám se a popíšu svoji zkušenost s novým iOS 13. Po instalaci nemůžu přemisťovat ikony aplikací, ba je ani přesouvat do složek.

Akpa zůstane v popředí a nespadne do složky, dokonce se pohybuje celá plocha i s ikonama pod ní. Jakoby lítala ve vrstvě nade vším.

klikání na displej nepomůže, nakonec se vrátí na původní místo. Dost mě to vytáčí... Povede se to jednou za 8-10 pokusů. Ochrannou folii

na displeji jsem strhnul a nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...