Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Jasny, do iPadu musim dat sim kartu aby slo posilat z iP zpravy? Nebo to jde i nejak posilat kdyz ma kazde zarizeni jine id? Omlouvam se za negramotnost v tomto.

Nemusís, imessage chodí jak na wifi tak na mobilním signálu. Tzn. dcera bude s ipadem na wifi a ty na iP budeš na LTE,3G...atd a muzete si posílat zprávy do aleluja :) . Imessage bězí přes data a je jedno jaké

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnul jsem synchronizaci dokumentu...je to s plochou nejak sprahnuty. Budu synchronizovat rucne.

 

tusím, že to nijak nejde nastavit, ale možné se pletu :)

Jedno řešení bych, ale měl. Synchronizaci bych nechal zapnutou a to co chceš mít lokalně v Macu si ukladej do složky stahování, ta se nesynchronizuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci potřebuju posunout v rodině telefony. Mám jít do 11 nebo XR? Teď mám 7 a úplně mi dostačuje, takže oba budou mít výkonu přehršel. Využiju snad jen lepší foťák.

Kup už rovnou 11, foťák to má z XS a má to už lepší/rychlejší faceID a procesor....s XR ztratíš rok použitelnosti. Pro mě dokonalý poměr cena/výkon. 

K tomu FaceID....je to dobré, ale hrozně mi chybí otisk, když je mobil na stole a chci ho odemknout, tak buď musím "políbit" stůl nebo šudlat displej abych aktivoval kód. Keci, že už vylepšili úhel pro aktivaci ksichtem, jsem nezaznamenal (jeden z důvodů proč jsem 14denní XR vyměnil za 11)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tusím, že to nijak nejde nastavit, ale možné se pletu :)

Jedno řešení bych, ale měl. Synchronizaci bych nechal zapnutou a to co chceš mít lokalně v Macu si ukladej do složky stahování, ta se nesynchronizuje.

Diky. Jeste nad tim pobadam, zatim to necham vyple. Stahovani si nechcu plevelit...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup už rovnou 11, foťák to má z XS a má to už lepší/rychlejší faceID a procesor....s XR ztratíš rok použitelnosti. Pro mě dokonalý poměr cena/výkon.

K tomu FaceID....je to dobré, ale hrozně mi chybí otisk, když je mobil na stole a chci ho odemknout, tak buď musím "políbit" stůl nebo šudlat displej abych aktivoval kód. Keci, že už vylepšili úhel pro aktivaci ksichtem, jsem nezaznamenal (jeden z důvodů proč jsem 14denní XR vyměnil za 11)

Dobrej postřeh. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kerej podělanej okýnkář Vám chlapi nakukal že data musíte mít "na ploše", ve složce "dokundamenty" a nebo v léta nepromazávaném mrdníku jménem "Stahování"? Prostě si v osobní složce (tj. v té co je nadřazená nad dokumenty) založte vlastní podsložku/y ("projekty", "privátní", "pyčovinky" a pod), sklerotičtí si je pak klidně můžou namapovat nad dokumenty ve Finderu a přidat jako softlink na plochu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak iPhone 11 se mi stále v nepravidelných intervalech restartuje, za pár týdnu, až budu mít čas, tak ho šoupnu na reklamaci. Nevíte, zda je standart u AD dostat na zápůjčku jiný telefon po dobu reklamace? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, poraďte mi prosím, jak si mám prohlédnout fotky na externím hadru, které jsou tam uloženy z windowsů. Daří se mi otevřít jednu fotku v nějakém editoru, ale abych si je prohlížel po sobě, jako to jde na win, to jsem nenašel. Když dám otevřít ve fotografiích, tak se mi tam akorát kopírují, což nepotřebuji. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...