Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Nejsem velký pivař a pivovarnictví, jako správný Čech, svou spotřebou moc nepodporuji. Mám rád Černou Horu. Gambrinus jsem jednou pil z kelímku a od té doby mi nechutná. A také mi chutná točená Kofola, ale to je téma pro jiné vlákno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si zodpovedne dal par Zelenych piv ze Starobrna, kdyz je ten zeleny stvrtek, tak se pry ma pzrit neco zeleneho... cetl jsem, z zeleny salam neni moc zdravy, spenat nezeru, tak jeste ze kluci ze starobrnenskeho pivovaru vymysleli to zelene pivo - aspon jsem mel prima zelenou veceri :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrá zpráva pro příznivce Svijan

 

Právě jsem si do Kauflandu na Vypich zajel pro Svijany (k nedělnímu obědu peču výpečky). Zezačátku jsem byl rozladěn, když jsem nenašel oblíbený Svijanský máz, ale jen pivo pro holotu Svijanskou desítku.

Rozladění však vystřídalo nadšení, když jsem o pár metrů vedle objevil nový zboží - excelentní piva 13° Svijanskýho knížete a černou 13° Svijanskou knežnu. Třikrát hurá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá zpráva pro příznivce Svijan

 

Právě jsem si do Kauflandu na Vypich zajel pro Svijany (k nedělnímu obědu peču výpečky). Zezačátku jsem byl rozladěn, když jsem nenašel oblíbený Svijanský máz, ale jen pivo pro holotu Svijanskou desítku.

Rozladění však vystřídalo nadšení, když jsem o pár metrů vedle objevil nový zboží - excelentní piva 13° Svijanskýho knížete a černou 13° Svijanskou knežnu. Třikrát hurá!

po com si myslis,ze sem byl na srazu jak pytel....posranej 13° Svijanskej kníže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá zpráva pro příznivce Svijan

 

Právě jsem si do Kauflandu na Vypich zajel pro Svijany (k nedělnímu obědu peču výpečky). Zezačátku jsem byl rozladěn, když jsem nenašel oblíbený Svijanský máz, ale jen pivo pro holotu Svijanskou desítku.

Rozladění však vystřídalo nadšení, když jsem o pár metrů vedle objevil nový zboží - excelentní piva 13° Svijanskýho knížete a černou 13° Svijanskou knežnu. Třikrát hurá!

 

Svijanske 13 maji i v Hypernove (Albert). Bohuzel lahvove Svijany maji takovou zvlastni pachut, jinak toceny maz mam rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svijanske 13 maji i v Hypernove (Albert). Bohuzel lahvove Svijany maji takovou zvlastni pachut, jinak toceny maz mam rad.

Taky mi příjde že svijany maj takovou zvláštní pachuť. V lahvi je nekupuju vůbec a točený si dám maximálně ve Svijanský hospodě. Radši si dám Bernarda, Kozla 11, Rohozec 11 - ale po tom jsou příšerný kocoviny a sračka, ale chuťově dobrý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to chutná, faktem je, že já si dávám jedno v neděli, takže mě sračka ani nějakej multiplikační efekt nehrozí.

Co se týče sračky, tak tam je to spíš o zvyku než o pivu jako takovým. Stejně jako já s..u po Starobrnu, tak někoho jím odkojeného může prohnat Staropramen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...