Přejít na obsah

Tudor Heritage Chrono


Horhe

Doporučené příspěvky

Hehe, tak to mi trochu ulítlo no Posted Image Nic to ale nemění na tom, že je to děsná pálka za taková chrona. Navíc nevím proč jim nenechali tu lupu, na šestce by byla božská!

 

 

A to mě se teda hodně líbí - ta cena mi přijde ještě v rámci únosnosti. Nijak nevybočuje z cen chroníček od Breitlingu, Omegy a jiných firem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A to mě se teda hodně líbí - ta cena mi přijde ještě v rámci únosnosti. Nijak nevybočuje z cen chroníček od Breitlingu, Omegy a jiných firem.

 

Jojo tam přesně patří, a to je taky konkurence Tudoru: O, B, TH Myslím, že časem se budou dát sehnat starší za ceny odpovídající slušným Moonwatchům DS.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle hodinky jsou skvělý. Asi neni těžký uhodnout, že je to můj styl. Nejlepší na nich je, že jsou sice nový, ale když jsem je viděl poprvý a vůbec jsem nevěděl co to je za model, tak jsem si byl jistý, že jsou ze sedmdesátek. Prostě dokonalý remake :)

A od té doby, co mi Alda postnul do galerie tu skvělou fotku mě fakt berou a pár fotek už jsem si postahoval na disk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se teda nelíběj ani trochu. Jejich design mně nebezpečně evokuje Seiko z let 70-80. a navíc dílo zkázy dokonala fotka srovnávající původní model s touhle nápodobou:

 

post-1975-1280002987,04.jpg

 

Původní model měl střídmější bílý kroužek se stupnicí, nepřečárkovanou lunetu a hlavně osobitou vychytávku - lupu nad datumem (a tím pádem větším datumem) na pozici 6 místo tý nedomrliny na aktuálním modelu.

 

EDIT: Jo a vroubkování na nový korunce oproti starý je taky dost děsný.

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po letech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Jsou to vázne jedny z nejkrásnějších hodinek, co znám. Přesto jim jedna věc chybí, vzhledem k jejich cene pres 100k. Vlastní strojek. To, ze je v nich eta, je proste skoda. Proto jsem rad za letošní novinky z Basileje, kde ukázali u některých modelu vlastní kalibr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na Breitling, kolik inhauzů to v této ceně nabízí...prostě to tak je  :)  Naopak v ceně do 100k ti z evropských značek nabídne in-house snad jenom Damasko. Ale zase srovnávat sex-appeal DK100 a Tudor 70330B je jako srovnávat německého staršího bankovního úředníka a Kim Kardashian.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na Breitling, kolik inhauzů to v této ceně nabízí...prostě to tak je  :)  Naopak v ceně do 100k ti z evropských značek nabídne in-house snad jenom Damasko. Ale zase srovnávat sex-appeal DK100 a Tudor 70330B je jako srovnávat německého staršího bankovního úředníka a Kim Kardashian.

 

Pst! Hlavně nepomlouvej Damasko, ať nejsi veřejně uházen Damasko hodinkami.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to vázne jedny z nejkrásnějších hodinek, co znám. Přesto jim jedna věc chybí, vzhledem k jejich cene pres 100k. Vlastní strojek. To, ze je v nich eta, je proste skoda. Proto jsem rad za letošní novinky z Basileje, kde ukázali u některých modelu vlastní kalibr.

Jaký nový mechanický inhouse chrona stojej kolem kila?

 Jsou super.

 Poslyš safi, že ty máš z těch Damasek nějakej mindrák?:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký nový mechanický inhouse chrona stojej kolem kila?

 Jsou super.

 Poslyš safi, že ty máš z těch Damasek nějakej mindrák?:)

jo, i nový chrona. http://www.hodinky-koscom.cz/cz/tag-heuer-car2110-fc6266

Krom toho heritage stojí u nás prakticky na chlup stejně cca 110-112k

Jinak vůbec nezpochybňuji jejich vzhled a zpracování. Jednou za čtvrt roku mne popadne nutkani prodat některé hodinky, co mám doma a pořídit si tyto. Jenže furt mi v hlavě straší, ze je to eta +nastavba RD. Proto trochu tajne doufám ve vývoj jako u Pelagos, kdy modré mají nový strojek od Tudoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...