Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tak včera jsem přivezl vyléčeného maroda a mladému sdělil, že neexistuje na světě důvod, který by ho opravňoval sednout do auta bez dozoru.

 

na té druhé fotce to poznávám! častý cíl našich víkendových výletů...  cesty jsou tam úzké a s velkým sklonem, není se co divit, že to má pořád obouchané :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem prezbrojil... Toyota RAV4 - jeste cekam na nejake individualni upravy (drzak na brokovnici, vysilacka a zarizeni na vypousteni oleje pri sledovani... ;) ) - snad to bude pristi tyden hotove :)

 

 

jj, skvělý výběr :) RAV4 máme doma také a do města a příměstských částí nejlepší volba ... nejlepší je celou ji oplastovat a poté jen využívat nárazník k jeho původnímu účelu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klobadysek : mám naprosto stejný problém, nějaké auto pro rodinu, ale né nové.Kdybych měl volit nové (a měl na to peníze)tak jdu do i30, v základu. Byl jsem se na něj podívat u kamaráda co si ho před měsícem koupil, a jsem překvapen jak výbavou , zpracováním, tak jízdním výkonem a zpracováním celého vozu.Je to 1,4 80kw., a vnitřní prostor myslím není vůbec špatný (dostatek místa všude) Dal za to 229000,- a myslím že za ty peníze to není špatná volba. Já to dávám jako tip na poměr výkon-cena , teda podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesymbolizuje. Uz davno to dementovalo samo BMW. Je to variace na Bavorskou vlajku. Na siti je i videho sefa, ktery to vysvetluje. Vrtule je urban myth.

 

Dovolim si osobni nazor, se kterym mnoho lidi nebude souhlasit a majiteli predem avizuji, ze mam misto hlavy dyni. Mam rad BMW, ta modra trojka je krasna, ale ta X6 je strasna. Ztelesneni nadutosti, agresivity a zbytecnosti. Ucebnicovy priklad formy uprednostnene pred funkci. Chapu vyhazovani za drahe hracky. Nova Z4 je uzasna, stejne tak Range Rover. Ale tohle auto je stvoreno pro lidi se svetonazorem, kteremu nerozumim. Ale nekterym lidem proste tenhle styl imponuje. Mam kamarada plastickeho chirurga, ktery je fajn clovek, a ktery si koupil bilou X6. Jako by to auto bylo zesilovacem vsech skrytych komplexu a vseho toho "jin", ktere se normalni clovek snazi upozadnit. Cerna s cernymy skly vsechny tyhle vibrace jeste dale zesiluje. Agresivni chromovana traverza k tomu proto sedne dokonale. Nechci kazit radost majiteli, jen pisu, jak to vidim ja, prosty sekacek travy.

 

Btw:

s cimz naprosto souhlasim. Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to ale neni video sefa z 20. let 20 stoleti...

 

The true meaning of the ?sky blue and white quartered? BMW logo is the most controversial issue of the company. According to Dr. Florian Triebel, Executive Board Member of BMW AG, ?There are two traditions concerning the significance of the BMW logo and trademark, offering two different interpretations of its sky blue and white fields. One interpretation points to a rotating propeller. The other relates the BMW logo to Bavaria as the place where the products are manufactured?.

 

Posted Image

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...