Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Klobadysku, nevim, co presne hledas, ale ja ted koukam po nejakym aute, kam dozadu posadim manzelku vedle detsky sedacky a nebude ji tam nepohodlne, kam dam do kufru kocarek a jeste se neco vejde okolo, a ktery se mi bude libit a nebude ho mit uuuuuplne kazdej.

Jedno z aut, ktery tohle splnuje, je Seat Altea / Altea XL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Weismanna se mi nejvice libi ty zakladni modely. Ty silnejsi formule s vydechama uz jsou moc zavodaci. Moc to krici. Hlezke jsou ale vsechny, ale to uhlazene zakladni coupe je nejkrasnejsi. Nedavno jsem na nejakem nemeckem kanale sledoval porad z vyroby. Bomba. Vsechno rucne. I kabelove svazky tam dela rucne jedna holcina. Mlada. Ramy svaruje pro zmenu mladej kluk. Ultrasympaticka vyroba. Se skvelymi BMW motory. Bily s cernou kuzi, stribrny s cernou kuzi, nebo tmave modry s bezovou kuzi. Co vice si prat? Snad jen budiky pod volantem. Ty budiky uprostred me moc neberou. Bohuzel pravdepodobnost koupe se v mem pripade blizi pravdepodobnosti koupe Gulfstreamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klobadysku, nevim, co presne hledas, ale ja ted koukam po nejakym aute, kam dozadu posadim manzelku vedle detsky sedacky a nebude ji tam nepohodlne, kam dam do kufru kocarek a jeste se neco vejde okolo, a ktery se mi bude libit a nebude ho mit uuuuuplne kazdej.

Jedno z aut, ktery tohle splnuje, je Seat Altea / Altea XL.

 

No tak Seat Altea Xl tohle rozhodně nesplňuje-mám už tohle hledání za sebou a nemá cenu hledat v o třídu menších autech( Grand Scenic,Touran apod.).To jsou jen auta vyhnaný do vejšky.Jakmile dáš do Altey dozadu sedačku,počítej s tím,že dítě tě bude kopat do sedačky vepředu.To mě dělala holka i v Sharanu.Jedno z mála,co splňuje tvoje podmínky je poslední verze Fordu Galaxy.Já ho mám a nemůžu si stěžovat-bonus je,že se to řídí aspoň trochu jako auto a máš nějakej ten pocit zábavy z řízení-třeba v Sharanu tohle nemáš.Do kufru dáš kočár(kterej se neskládá)a vše dál co potřebuješ,do Altey dáš možná kočár-samozřejmě složenej a pár drobností,určtě ne tříkolky na dovolenou apod.Navíc v podlaze v Galaxy máš složenou třetí řadu sedaček,na kterých můžeš sedět,ne jako ve scénicu,kde dáš maximálně liliputy.Zkus se v něm svézt,je to opravdu slušný auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klobadysku, nevim, co presne hledas, ale ja ted koukam po nejakym aute, kam dozadu posadim manzelku vedle detsky sedacky a nebude ji tam nepohodlne, kam dam do kufru kocarek a jeste se neco vejde okolo, a ktery se mi bude libit a nebude ho mit uuuuuplne kazdej.

Jedno z aut, ktery tohle splnuje, je Seat Altea / Altea XL.

 

Diky za typ, na tohle auto jsem nepomyslel. Napadla me Laguna, patri pry v oblasti bezpecnosti k tomu lepsimu na trhu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak Seat Altea Xl tohle rozhodně nesplňuje-mám už tohle hledání za sebou a nemá cenu hledat v o třídu menších autech( Grand Scenic,Touran apod.).To jsou jen auta vyhnaný do vejšky.Jakmile dáš do Altey dozadu sedačku,počítej s tím,že dítě tě bude kopat do sedačky vepředu.To mě dělala holka i v Sharanu.Jedno z mála,co splňuje tvoje podmínky je poslední verze Fordu Galaxy.Já ho mám a nemůžu si stěžovat-bonus je,že se to řídí aspoň trochu jako auto a máš nějakej ten pocit zábavy z řízení-třeba v Sharanu tohle nemáš.Do kufru dáš kočár(kterej se neskládá)a vše dál co potřebuješ,do Altey dáš možná kočár-samozřejmě složenej a pár drobností,určtě ne tříkolky na dovolenou apod.Navíc v podlaze v Galaxy máš složenou třetí řadu sedaček,na kterých můžeš sedět,ne jako ve scénicu,kde dáš maximálně liliputy.Zkus se v něm svézt,je to opravdu slušný auto.

 

Galaxy, S Max a spol. se mi libi ale stoji asi tak dvakrat vic nez je muj rozpocet :sad01_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klobadysku, nevim, co presne hledas, ale ja ted koukam po nejakym aute, kam dozadu posadim manzelku vedle detsky sedacky a nebude ji tam nepohodlne, kam dam do kufru kocarek a jeste se neco vejde okolo, a ktery se mi bude libit a nebude ho mit uuuuuplne kazdej.

Jedno z aut, ktery tohle splnuje, je Seat Altea / Altea XL.

 

Renault Vel Satis. Toho mám já (resp. žena) a zatím max spokojenost. Neotřelý, zajímavý, pohodlný, bezpečný a velký. A relativně za pár kaček (+ servis).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panedge, klobadysek: Presne tak, Galaxy / S-max, Sharan, etc je mimo rozpocet. Altea XL se mi libi, protoze to proste neni maly auto (za dany prachy) a design mi prijde povedenej. A bonus je, ze je fakt hezky vevnitr. Kdybych byl rozpoctove okolo Galaxy, tak pujdu rovnou do nejakyho holyho Multivanu.

 

KFL: Docela zajimavej tip, tohle me fakt nenapadlo - premyslel jsem i o starsim Phaetonu, ale v tom bych se asi necejtil :D Na toho renaulta se podivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedina vec, kterou na X6 nechapu, je, proc si radsi nekoupit X5. Vetsi kufr a dozadu si sednou tri lidi... Ale to je stejna debata jak E vs CLS... Proste design...

 

a fakt to cls je v zadu o tolik mensi jako E? priznam se, ze jsem to nehledal. nicmene, a to je hooodne subjektivni, X6 se mi nelibi a hlavne fakt proti X5 ma nedostatky. nemit technicky parametry tak misto E vezmu nove CLS (to stare se mi nelibi). jeste ze na to nemam a nemusim to resit. ale nove CLS se mi neskutecne moc libi. a ta reklama taky :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=_JPxcUfEbz0

 

Posted Image

Upraveno uživatelem 911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Na toho renaulta se podivam.

 

 

 

To snad ani nedělej. KFL má prostě štěstí na dobrý kus, jemu Vel Satis drží, ale jinak nepatří mezi hvězdy spolehlivosti. Jinak ho nechci pomlouvat, úžasně se mi líbí a bral bych ho zrovna s tím samým výkonným motorem jako KFL. Špatná pověst vozu mi však  nedovoluje rozhazovat peníze. Následný prodej by byl vražedný, nejedná se o Rolex  ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem jeden Vel Satis videl... Asi trilitrovej diesel nebo co do toho cpali.. Prede zacal najednou coudit jak krava z vejfuku - cernej dym. No kdyz jsem jel zpatky za hodku, stal na krajnici a spolecnost mu delal trojuhelnik.

 

Lepší v pohodě ve vlaku, než autem s pí... ve znaku!

Tam Vel Satisem, zpátky vlakem.

 

Dane, viděl jsi můj nový cestovní hatack?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidel. Sice nevim co to je, ale niceho novyho jsem si u tebe nevsiml :D

 

A vo tom to je:

Víš jak to říkal pumpař od Zlatý podkovy? Auto vyměnit můžeš, ale barva musí být stejná!

Ani Vlastva to nepoznala, a to bmw vyrostlo o dvě řady!

 

/ hatack viz hvězdná brána- cestovní loď goaldů/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 5 a půlku !

 

tu si uzij...srdecna gratulacka...se sedmou v petilitru sem mel cest pred dvouma rokama.Pri dvou cestach do jugosky to vzalo benzinu,jak za den varska cisticka,v rakousich to u silnice sezralo turniket a v chorvacku to kompletne vybralo i fsecko z pangejtu...........este mi to stihli slovinci na hranicich rozebrat..edit-bylo to novy-servis to nepotrebovalo Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu si uzij...srdecna gratulacka...se sedmou v petilitru sem mel cest pred dvouma rokama.Pri dvou cestach do jugosky to vzalo benzinu,jak za den varska cisticka,v rakousich to u silnice sezralo turniket a v chorvacku to kompletne vybralo i fsecko z pangejtu...........este mi to stihli slovinci na hranicich rozebrat..edit-bylo to novy-servis to nepotrebovalo

 

jsem skromnej, má jen tři litry a 170 kw, 6,5 l ropy, ale jezdím jako důchodce z loun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...