Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Na stk (cerven) jsem mel velky problem s jinym formatem spz, stejne tak s umistenim spz mimo stred (predek a zadek), na dotaz jak to resi treba u AR 15x, ktera to ma taky z vyroby a je homologovana pro nas trh me technik rekl, ze to neresi a vyhazuje, protoze homologace nedala on a v brozure ma, ze spz je na stredu. Na jednu stranu ho chapu, ale Ty co to vymejslej sou ....

Dali, moc pekne jedes, ty pevnostnaky mas zapsane? A chystas se jeepce taky nekdy ukazat teren? Krasny auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. Nárazníky mají homologaci, budou zapsané v TP, u značky problémy nepředpokládám zatím jsem neslyšel, že by u Wranglera na STK dělali se značkou vzadu problémy. Po tom co jsem slyšel od ostatních majitelů Wranglerů jak parádně vytunili Wranglera nechali si poslat díly z USA a před STK zase všechno montovali zpátky tak jsem se rozhodl, že na auto nebudu nic dávat co by STK neprošlo. Do žádného těžkého terénu se nechystám, jenom běžné věci co je třeba na horách, louky, úvozy, lesní a polní cesty, závěje atd. Už mám na kontě jednu zachráněnou X5 :-). Podklad led a 20 cm čerstvého sněhu, jak neměli uzávěrku, tak bylo hotovo.

Upraveno uživatelem Dali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pratele, potreboval bych poradit... muj dvorni foliar mi navrhuje nalepit na naraznik ten cerveny proužek... ze by to oživilo tu cernou... ve skutecnosti tam je black paket a ten cerny difuzor se tam ztraci a ta cervena to jakoby ozivi, ale mam z toho rozporuplne pocity. V servisu se to libi i na salone audi, ale abych s tim autem nesklouzl k nejake tuzingove oblude...

ano, ci ne?

post-751-0-14440900-1515960008_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...