Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

chcel som s deckami ist zbierať/prenášať žaby, ale sme sa neskoro spamatali, tak sme ich len obzerali v rybníku. Minimum prejdených žiab na ceste takže dobrá práca dobrovoľníkov!

72cb1d3bf9e9cafd6bc51a21af121830.jpg

 

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Upraveno uživatelem minimus80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pobavilo mě, že kluk, co u sousedů prořezával strom, si všiml hodinek a nakonec se ukázalo, že je taky chronomagor (měl nějaké pracovní G-Shocky).

 

Takže nejsou jen na Internetu a v Praze, ale i v Sudetech :-)

 

Jo a podle toho, co říkal, tak je i zdejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem to už do filmů, ale včera mi prostě udělal radost nový film ze série Červený Trpaslík (13. série). 32 let od původního dílu a zase všichni spolu a je to pecka. Kdo tohle nemiluje nemá smysl pro humor :D

post-22755-0-86078100-1586684403_thumb.jpg

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás na Barrandově je taková kavárnička nic moc. Ale teď aby přežili začali péct chleba a to mě potěšilo to není chleba jen tak to je přímo dar Boží lepší jsem snad v životě nejedl Měli by se přeorientovat na pekárnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak sorry, mě ty kroupi pobavily, až jsem se neudržel. Vím, že s Afrim musím být shovívavý. :)

Takže Afri, omlouvám se.

Za mě úplně na pohodu, netřeba se omlouvat, uvědomuji si plně že má čeština občas sakra za uši tahá, takže spíš omluva z mé strany :-) Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...