Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Určitě tělovou barvu. Taky nosím pod košile trika od Cowert a spokojenost. Bambusový mám jedno a nosím ho spíš v zimě,příjde mi trochu teplejší, ale každý to má jinak. Jo a ještě nemá úplně plochý švy, takže když je košile víc na tělo jsou pod ní rukávky vidět. Tam zase záleží na výrobci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy pánové, mrknu na to. Jinak jsem doma našel trička JACK & JONES 92% bavlna 8%elastan a musim říct, že jsou velice příjemný a 3 - 4 kusy se nechaj sehnat na netu okolo litru, nemaj sice tělový, ale asi je za ty prubnu a dokoupim bílý do V.

 

https://www.ebay.com/itm/JACK-JONES-Herren-T-Shirt-Basic-V-neck-Tee-S-S-Noos-Einfarbig/262728477464?hash=item3d2bd66b18:m:mqNQM_GLC8a-lLs9wFQC0XQ:rk:4:pf:1&frcectupt=true

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak geo blocking eshopov je už skutočne v EU protiprávny . Je to v nejakom nariadení zakázané lebo porušuje princípy single market.

akorat zrovna tmlewin to vesele porušuje a ceny pro CZ jsou proste mimo anebo možná nejsou pokud si drží v CZ libru za 50,-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že se blíží Brexit ale nevíte někdo jestli nepůjdou dolů ceny T.M.Lewina? Tuším je nějaké nové zařízení proti diskriminaci zákazníka v EU :-)

Zrovna včera jsem nakoupil v Palladiu v Praze, mají slevy, jedna košile za 990,- CZK. Musím moc pochválit obsluhu. Košile jsou průměr. Ale nic, co by nešlo rozžehlit :)

Upraveno uživatelem M10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak geo blocking eshopov je už skutočne v EU protiprávny . Je to v nejakom nariadení zakázané lebo porušuje princípy single market.

Já bych se na to i vybodnul. Jsem spíš zastánce volného trhu. Od ty doby co to tady začali prodávat o cca 30% dráž než v Anglii jsem u nich prostě přestal nakupovat. Pokud by ale zrušili tu blokaci v Anglii možná bych zase něco objednal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Liqid, nosím košile od Lewina, Tyrwhitta, německé Eterna, Olymp ad. Zkoušel jsem i konfekční košile od Le Premier, mám od nich i jednu "na míru". Tu jsem si nechal ušít někdy na počátku tohoto roku. Záleží, co si od těch "na míru" košil oproti např. Lewinovi slibuješ. Lewina (či Tyrwhitta) beru jako výrobce v základu hezkých košil, které běžného smrtelníka nezklamou. Tím myslím po stránce kvality látky, samotného zpracování, nakonec i díky rozumným možnostem elementárního výběru/konfigurace střihu. Navíc ve výprodeji bývají k sehnání za nevelký peníz (od cca 600-700 Kč za kus). Ty "na míru" košile od Le Premier staví na ještě větším přiblížení se střihem (a nakonec nejen střihem) konkrétnímu nositeli. V tom třeba já vidím největší bonus. Pokud se podaří zákazníkovi připravit košili přesně dle toho, jak byl naměřen, a běžná konfekce viz výše mu nesedí úplně na výbornou, posun pocítí už tady. Respektive může, nebo měl by (...) pocítit.

 

K těm třem tečkám v závorce. :) Domluvíš si schůzku v prodejně, nebo se tam náhodou objevíš a oni mají prostor se ti plně věnovat. Vše započne debatou nad představou zákazníka o jeho košili. Proběhne obligátní přeměření, popřípadě i zkouška nějaké jejich vzorové košile, límce, výběr látky, knoflíčků, barvy nití, domluva různých dalších detailů (monogram, kapsičky, odlišný obvod manžety s ohledem na nošení hodinek apod.). Personál byl velmi milý, vstřícný, věnoval se mi jako panu králi. V tomto všechna čest. Po dohodnuté době si přijdeš vyrobenou košili vyzkoušet. Tady vidím možný kámen úrazu, dá se říci chybu, kterou jsem udělal já. Jestliže se v takové košili jeden necítí zcela pohodlně, je lepší se domluvit na přepracování. Konkrétně mě košile lehce táhla přes prsa. Vzhledem k tomu, že jsem byl unešený z toho, jak krásně sedí/vypadá přes ramena, v obvodu rukávů, jejich délce, nechal jsem se ukonejšit poznámkou, že jde o nezvyk. Při domácí zkoušce jsem si bohužel musel připustit, že možná jsem byl dobře přeměřen, ale výsledek tomu neodpovídá. Aby mi košile přes hrudník seděla přesně na tělo a přitom netáhla, chybělo v jejím obvodu cca 2-3 cm látky. To bylo poznat zvláště při rozepnutí tří horních knoflíčků. Vlastně při zkoušce v prodejně jsem měl při zapnuté košili ramena lehce vysunuté vpřed. Tedy uzpůsoboval jsem tělo na míru košile, ne naopak. Krom toho si nešlo nevšimnout, že přední díl košile byl příliš krátký. Aby nevylézal z kalhot ven, musely by mít kalhoty nadstandardně vysoký pas. Věřím, že kdybych se později do prodejny vrátil, bez mrknutí oka by vzali košili zpět, respektive by ji nechali předělat (i když otázkou je jak, když na té košili vlastně chyběl materiál). Košili jsem tedy nikdy nevyužil, teď se v reakci na Tvůj dotaz na ni dívám (krásná látka, pěkné zpracování, v mnoha ohledech opravdu dobře zvládnutá). Každopádně stále přemýšlím, že si u nich nechám košili ušít ještě jednou. Oproti dřívějšku údajně změnili způsob braní rozměrů, navíc by se šlo poučit z onoho nepovedeného kusu.

Upraveno uživatelem walter10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...