Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hygienik-koronavir-cina-nakaza-epidemie.A200123_104636_domaci_knn

 

Pokud jedete do Číny, vyhýbejte se místům, kde se shromažďuje větší množství lidí. - Tomáš Petříšek - ministr zahraničních věcí ČR

No a co jako, tam je někde nějaký shluk lidí nebo co??? Co tím ten Petříček myslel??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při exkurzi v Eltonu nám říkali že má hodinky od nich, Prim Spartak s automatem. Prý je několikrát reklamoval, že se nenatahujou. Nakonec mu je předělali na manuál, nebyl je schopný svým pohybem natáhnout. 

Má je nosit na tý, kterou chlastá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta možnost infikovat se zásilkou je malá (obvykle ve vnějším prostředí virus přežívá např. v ulpělých kapénkách jen v řádu hodin a je citlivý na změny prostředí), ale vyloučit to úplně nelze, zejména pokud mutuje a pokud nemocný Číňan poprská vhodné médium...)

 

Ale to už není humor, pardon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem třeba včera doprodal ústenky a chtěl objednat další, bohužel, lékárenské velkoobchody jsou vyprodané, datum dodání není známo.

 

Ale abych nebyl úplně OT

 

Přijde Dežo už po několikáté pozdě do práce. Potká ho ředitel, ukáže na hodinky a říká: ?Dvanáct padesát!?
Dežo se na něj podívá a říká: ?To sú tak levné? Tož to si je kúpím taky.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle mel syn ve ctecim listu. Prva tr. ZS. Prislo mi to dost obskurni.

Ty deti pripravujou na zivot akorat :D az zjisti ze jeho 16ti lete spoluzacky jezdi do itošky delat "fotomodeling" tak si na to vzpomene

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Humor se da delat ze vseho.Neni to osobni.Ale vzdy se najde nekdo pohorsenej kdo se hned ozve treba jako ty :)

Jo tak pardon. Jsem asi outlocitnej. Tak nějak jsem si myslel, že gentlemanský fórum by sneslo úroveň lepší, než osmá třída zš

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak pardon. Jsem asi outlocitnej. Tak nějak jsem si myslel, že gentlemanský fórum by sneslo úroveň lepší, než osmá třída zš

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Takže jako jen decentní gentlemanske vtipy, dle tvého kádru jo? Hod sem prosím nějakej, ať poznáme tu ?úroveň?. Diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeplněný autobus.

 

Všichni chlapi sedí a vejde starší paní, nikdo se ani nehne.

 

Paní se vyčítavě ptá: "To tu není ani jeden gentleman?" 

 

Ze zadu se ozve: "No, gentlemanů by bylo dost, ale místo není." :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...