Přejít na obsah

VIRTUÁLNÍ HOSPODA


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Nazdar borci. Rád bych zkusil nový formát hospody. Proto navrhuji:

Pojďme se ve čtvrtek, 20.6. v 21:00 a dále setkat za pomocí Google Meets. Dovolím si diskuzní místnost otevřít, takže Vaše starosti budou redukovány na následující"

1. Kdykoli po 21:00 kliknete na odkaz, který zde vylepím. Bude mít nějaký takový formát: https://meet.google.com/akw-btgc-msg

2. Budete se řídit pokyny Google Meets a povolíte pro Google Meets kameru a mikrofon. Dle Vaší konfigurace.

3. GM Vás vyzve ke vstupu do diskuze. No, a tam na Vás již budu čekat já, a vstup Vám povolím 🙂

4. Pokud máte obavy o své soukromí, nebo máte doma před kamerou prostě jenom trochu bordel, nezoufejte, pozadí lze rozostřit.

5. Mám dvě podmínky: mějte dobrou náladu a nalitou skleničku. Jsme přece v hospodě.

Tak co, zvládneme to?

Prosím ty, kteří by se chtěli zúčastnit, ať to sem napíší. Viz příští příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš počítač, kameru a mikrofon? No tak si s tím nedělej hlavu, a já ve čtvrtek po letech uvidím Tvůj xicht 🙂

PRVNÍ VIRTUÁLNÍ HOSPODA CHRONOMAGU

Čtvrtek, 20.6. v 21:00 za pomoci Google Meets

1. Bert

2. Xenomorfus

3.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Máš počítač, kameru a mikrofon? No tak si s tím nedělej hlavu, a já ve čtvrtek po letech uvidím Tvůj xicht 🙂

PRVNÍ VIRTUÁLNÍ HOSPODA CHRONOMAGU

Čtvrtek, 20.6. v 21:00 za pomoci Google Meets

1. Bert

2. Xenomorfus

3.

 

Dá se i přes aplikaci v mobilu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento týden má žena ranní, takže chodí brzy spát (právě v 21:00 = vstává v 4:30) ☹️

No a my máme malý domek z Ytongu, kde je všechno slyšet 🙄

Dokonce i TV musím mít večer ztlumenou......

Krom toho je na tohle dost alergická, protože jak děcka hrajou on-line hry, furt do toho mikrofonu řvou 😁

Né že bych byl podpantoflák, ale nechci zbytečně provokovat 😉

Leda, že bych popíjel a mlčky pozoroval 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...