Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Mám dotaz, poraďte někdo eshopu, kde zakoupit takový ty náramky s těch kuliček, jak je to teď in a kazdej to tady má s hodinkama na ruce, při wrist shotech. Ženě se to líbí, tak bych ji jeden objednal. Nevím, jak se tomu nadava...diky

http://www.timotej.cz/ruzence/?gclid=EAIaIQobChMIrPeijrOi1QIV6BbTCh2GYw13EAMYASAAEgLdj_D_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Aha, tak jsem možná vedle no. Jestli jsi myslel růženec tak má u mě Vlasta pivo :)

ruzenec přímo ne...takovej ten náramek na ruku...:)

 

Mám za to, že Pandora dělá takový ty různý stříbrný, který si můžeš dokupovat a navlikat. Tyhle jsou podobný ruzenci, jen asi dřevo nebo nejakej sutr, nevim...:D

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, stran těch šroufů - já to fakt negómu. Podle měření jsou oba stejný. A přitom ten novej jde do objímky krásně zašroubovat a ten starej ne. Na starej nejde našroubovat nová matka.

Pohlédněte na fotky - č 1. jen porovnání vedle sebe, č. 2 jakási "superprojekce", č. 3 složenina - i podle těch fotek jsou ty šrouby identické. Tak já nevim, co s tím :sad01_anim:


post-3688-0-34384800-1500975400_thumb.jpg

post-3688-0-81528200-1500975411_thumb.jpg

post-3688-0-50599600-1500975420_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi jaksik nechce, ona ta objímka je hliníková a mám podezření, že v ní ten závit někdo znovu prořezal a proto tam nový šroub jde, ale starý ne. Mě šlo teď primárně o to, jestli podle těch fotek je jasný, že je to normální M10/1,5, nebo na to koukám blbě nebo se to takhle nedá poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten starý šroub má jiné stoupání než nový - na fotkách je to jasně vidět.

Může to být palcový šroub - vrcholový úhel 60 stupňů je stejný jako u metrických šroubů, liší se stoupání závitu - u metrických je to v mm, u palcových v počtu závitů na 1 palec.
Příklad:
1 - metrický šroub M10x1 - průměr 10 mm, stoupání 1 mm 

2 - palcový šroub 3/8" - 24z/1" - průměr 9,525mm, stoupání závitu 1,0583mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...