Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Jedeme na tyden na Slovensko. Jaky pivo tam pit a kterymu se vyhnout?

 

Regionalni znacky ani nepiste, jde o to koupim nekde v krame na vesnici nebo co budou tocit v hospode (M.Fatra, Sulov).

 

nic nevybírej a pij vše co Ti dají.................mysli si, že jsi člen výzkumného týmu.........aspoň pak budeš mít vo čem psát......... :lol2:

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odjinud - před třiceti lety, ještě na studiích, jsme tam pili Tatranský běžec a Šarišský samoser. Tenkrát bych ti nedoporučil ani jedno. Ale doba se mění a jistě už tam něco pitného bude. Tak to je asi tak celý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si pracovní rukavice. Ne, vážně, jak píše eskimak, zkus to (tu vrstvu, pokud to teda není celej kus hmoty, kterej je na tom těle, jak to bývá) odrbat. Mně se to u akuvrtačky taky povedlo, byla to jenom vrstva. Když to nepůjde, je asi po dalekohledu. Co to je za dalekohled, vyfoť nám to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dalekohled zn. Soligor a je asi z roku 1996. Zoom 8-20 x 50 mm. Made in Japan.

Moc jsme si ho s dětma užili, má adaptér na stativ, tak jsme tím koukali na Jupiterovy měsíce :)

 

Čile probíhají konzultace s odborníky, snad se něčeho doberu.

Rozhodně je to záležitost jenom vrchní vrstvy, tělo dalekohledu drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čile probíhají konzultace s odborníky, snad se něčeho doberu.

Rozhodně je to záležitost jenom vrchní vrstvy, tělo dalekohledu drží.

Potom napiš, k čemu jste došli. Pár lepkavých udělátek mám už taky.

Na mikrobrusce se mi to podařilo sundat navlhčením acetonem a potom oškrabáním tupou stranou nože. Je to drbačka a musí se to komplet rozebrat a pracovat jen s tím plastovýám obalem.

Ještě tam mám infrateploměr, přenosný televizor, nářaďový nůž a, kupodivu, Nikon D70. Do toho neám odvahu se pustit.

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikon D70 sedí, mám zcela stejný problém a taky mě to překvapilo. Bych vděčný, kdyby měl někdo nějaký typ, jak to vyřešit.

 

Potom napiš, k čemu jste došli. Pár lepkavých udělátek mám už taky.

Na mikrobrusce se mi to podařilo sundat navlhčením acetonem a potom oškrabáním tupou stranou nože. Je to drbačka a musí se to komplet rozebrat a pracovat jen s tím plastovýám obalem.

Ještě tam mám infrateploměr, přenosný televizor, nářaďový nůž a, kupodivu, Nikon D70. Do toho neám odvahu se pustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...