Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

to normálně samo vyhnije, lidi s tim nadělaj..

Přesně tak, prostě ho škubnu nasucho a je to. Pokud se jednou za sto let přetrhne, tak ho neřeším. Ale vono bejt k hovnu je dneska trendy. Když na tom staví Kofola reklamu, tak to mají určo podchycený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako upřímně... tahle reklama se jim fakt nepovedla, zajímavý to není a produkt tam skoro není vidět. Musel jsem jí vidět snad pětkrát, než jsem si zapamatoval, že to na Kofolu (původně jsem tipoval repelent). 

 

A přitom kofča má obvykle celkem povedené reklamy, prasátko je celkem legendární :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nende mi nasadit kolečko s tisícihranem na hřídel, i když to patří k sobě. Vypucoval jsem to jedna radost ale stejně nic - není na to nějakej trik? Nedá se to třeba něčim protahnout, jako když se třeba pokurvenej závit přejede závitníkem?

 

Pokud je to puvodne mysleno jako "pevne spojeni", je pravdepodobne, ze tam bude "dve stovky na hrideli presah". Pokud to tedy na tom predtim nechodilo volne a je to na sobe "zabehnute". Takze budto najit spravnou polohu (tak jak to na sobe dlouhodobe bylo - cili presna poloha) a nebo kolecko ohrat a nasadit na hridel a tim se pevne spoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napevno to asi úplně nebylo, myslím, že to bylo normálně rozebíratelné. A žádná jinak široká drážka nebo cokoli co by indikovalo, že to má být nasazeno v jediném místě tam taky není - ani by to nemělo logiku. Mám tady jen takový na prd fotky. Ta první hřídel je ta konkrétní o kterou jde a to kolečko tam chybí. Na druhé fotce (jiného kusu) je jak to vypadá sesazený. Jinak je to fotka před čištěním, teď se tisícihran blejská jako nový.

post-3688-0-56495500-1498810469_thumb.jpg

 

post-3688-0-05178400-1498810481_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to na neco stareho, pokud to kolecko nebylo fyzicky na te konkretni hrideli a sehnal si jej jinde, muze byt problem v rozmerech. Drazkove dily jsou sice "normovane", ale vzhledem ke stari se na to tolik nemuselo dbat. Zacal bych presnym merenim.

Edit : A pokud je to spojeni, kde je hridel s presahem, bude potreba kolecko nahřát. 

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Které hrany? Jako že mám ojet ten tisícihran zvenku nebo zevnitř, nebo drážky...?

 

Náběžné hrany drážek tebou zminovanýho tisícihranu.Bez problému jehlovým pilníkem i zevnitř ozubené kolo.Vše musí chodit suvně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......Vše musí chodit suvně.

To plati pouze pro ulozeni s vuli, ale nemusi tomu tak byt, ac se to nabizi. Pokud se jedna o ulozeni prechodne nebo s presahem, tak to bude potreba nahrat. U prechodneho by to jeste asi slo trochou hrube sily. Nejlepsi je to zmerit a hned jeden vi, na cem je. Hridel chladit neni potreba a pokud je presah hridele vetsi nez 0,02 (max tak 0,03) mm, tak uz je to spatne. 

 

Klotzman: Jestli jezdivas do OV, tak to vezmi, vyresim Ti to na pockani v praci... V nejhorsim mame i 50t hydraulicky lis :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...