Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Do školky už ji stáhnout nejde. Právě že ji nikdo nic nedělá, učitelka je po celou dobu ve třídě, i přestávky. Má tam kámošky a pohoda. Podle mě špatně nese to, že manželka už po mateřský taky nastoupila do práce. První týden ji vypravovala do školy ona a to byla v pohodě. Teď už je to na mě ráno. Je fakt, že je učitelka po týdnu všechny presadila, tak prý seděla s nějakým zlobicem, co jí post uchoval. ale teď už ji zase posadila ke kamosce. Spíš z ní občas vypadne, že je jí líto maminky a že se jí stýská... Tyvle, to je hrozný peklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve si stěžovala, že o velký přestávce ji začne pálit celé tělo a dělá se jí špatně, tak jsme se ptali, jestli ji někdo neublizuje nebo nebere svačinu. Ale učitelka na to dohlíží. pak její kamarádka říkala, že má uslzene oči i o jiných přestávkách... Snad se to v ní brzy zlomí. Zítra si manželka vezme volno a odvede ji do školy sama... Tak snad to pomůže. Nabízeli nám, ať tam.jsme klidně dvě hodiny s ní ve třídě, ale to je imho blbost. Nejspíš by to bylo kontraproduktivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to přišlo divný, tam sedět. No uvidíme zítra, až ji povede manželka, jestli to bude v pohodě. No snažím se jim dát hodně času, pac vypravuju i mladší do školky. Zadnej nátlak nevyvijim. Jasně, že je musím obě občas popohnat, pač jinak bysme asi nevylezli z bytu. ALe určitě je to jiný, než když je vypravuje maminka na kterou byla zvyklá ráno celých 7 let. Prostě hodně změn najednou a sešlo se to v jednu dobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, ji to tak vyšlo... Sedm let byla doma manželka... Ona už do školky chodila, a díky tomu se i těšila do školy, což platilo jen první týden. Ale manželka byla u veškerého dění ráno, no. Jak říkám, uvidíme zítra. Takže asi je toho na ni hodně... Horší je, že jsem vůbec nevěděl, jak ji ráno uklidnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Gusto, ptal jsem se nasich, jak to bylo reseno u me ( ja nesnasel i skolku ). Pry pomohlo, kdyz mi tata dovolil vzit sebou oblibenou hracku ( auticko ). Pry jsem se uklidnil.

to ona si taky bere plyšáka...jak říkám, uvidíme zítra, až ji povede manželka. Snažili jsme se jí dnes trochu namotivovat a vysvětlit ji nějaké věci.... Snad to pomůže
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ona si taky bere plyšáka...jak říkám, uvidíme zítra, až ji povede manželka. Snažili jsme se jí dnes trochu namotivovat a vysvětlit ji nějaké věci.... Snad to pomůže

Aha, tak budu drzet palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si teď vzpomínám, že tímhle trpěly některé děti, když začal chodit mladší synek do školky (teď už je taky školák). První tejden v pohodě a po prvním víkendu prostě hysterickej řev a nechci do školky, bylo jich několik, ale čím to bylo netuším. Ale přece jen škola a školka je rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A po skole je pak v pohode, nebo taky na nervy?

po škole úplně v pohodě. I dneska. Učitelka volala o první přestávce.. Ať si pro ni po další hodně přijedu, že zvracela a brecela. No a jak ji tohle řekla, že pro ni sjedu, tak se dcerka vyklidnila a normálně pracovala v hodině, hlásila se....

 

No ta mladší první dny ve školce taky jancila :D ale teď se srovnala, ale jsou tam děti, které řvou pořád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po škole úplně v pohodě. I dneska. Učitelka volala o první přestávce.. Ať si pro ni po další hodně přijedu, že zvracela a brecela. No a jak ji tohle řekla, že pro ni sjedu, tak se dcerka vyklidnila a normálně pracovala v hodině, hlásila se....

No ta mladší první dny ve školce taky jancila :D ale teď se srovnala, ale jsou tam děti, které řvou pořád...

Ty jo, ona ma snad trauma z tebe:-)? Blbej pokus o for.

Hele, nestresujes ji? Nespechas na ni nejak rano? Optej se jeste manzelky, co presne s ni rano delala. U nas jsem musel holky vodit do skoly treba s nasim psem ( to byl opruz ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, ona ma snad trauma z tebe:-)? Blbej pokus o for.

Hele, nestresujes ji? Nespechas na ni nejak rano? Optej se jeste manzelky, co presne s ni rano delala. U nas jsem musel holky vodit do skoly treba s nasim psem ( to byl opruz ).

no snad ji nestresuju. Vše dělám stejně jako žena.. Snídaně, oblict, vyčistit zuby, ucesat, pak chvilku telka a jede se. Jako někdy obě musím u snídaně popohanet, ale nic zásadního...ale tak doufám, že se to brzy zlomí a bude to cajk. Musí se s tím nějak poprat, no.

 

Ypousi, no nejsem si jistej, jestli by to fungovalo :D

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou sem poslouchal rádio a nějaká paní tam radila rodičům. A volala maminka a říkala: "Naše dcerka nechtěla spát, tak sme jí s mužem říkali, že když nebude spát, příjde si pro ní bubák. A vona furt nechtěla spát, tak si jednou muž navlík prostěradlo a že je jako bubák. A vod tý doby holka koktá". 

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gusto, tam bude problém někde ve třídě, učitelka, spolužáci. Já si pamatuji, že jsem nastoupil do první třídy natěšenej, byli tam i kamarádi ze školky a mladší sympatická učitelka....po dvou dnech mě přeřadili do jiné třídy a začaly stresy....v první třídě jsem měl dvojku na vízo :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...