Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Teď právě nám prolétávají satelity nad barákem kousek za sebou už asi deset minut v kuse, komu patří? Musk?

Už to pozoruji delší dobu také. Musk by to klidně mohl být, ale kdo ví? Určitě na to existuje někde nějaká stránka jako je stránka nadšenců do letadel co online jedou pohyb všech civilních letů....ale netuším, kde to hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to pozoruji delší dobu také. Musk by to klidně mohl být, ale kdo ví? Určitě na to existuje někde nějaká stránka jako je stránka nadšenců do letadel co online jedou pohyb všech civilních letů....ale netuším, kde to hledat.

Aha, tak jsou, na netu jsou časy jejich přeletů aby lidi nestresovali :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď právě nám prolétávají satelity nad barákem kousek za sebou už asi deset minut v kuse, komu patří? Musk?

 

v noci ze soboty na neděli jsem fotil venku a taky jsem na to koukal, bylo jich hodně v řadě za sebou

ale nedělaly žádné divné manévry, tak jsem nestresoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevim, kam to dát, tak to dám sem:

kdybyste chtěli podpořit domácí výrobce (opravdu domácí), tak jsem dal dohromady web http://ceskeznacky.eu/

Nic z toho nemám (více v záložce "O projektu" na webu viz výše), vybral jsem hlavně mně sympatické značky...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedari se mi najit, nefunguje mi vyhledavac, tak to zkusim sem. 
Najde se zkusenost s aku sekackou na travnik? Budu sekat cca 300-350m2, do benzinu se mi moc nechce a tahat snuru taky ne. Tahle aku varianta by byla idealka, ale nejsem si jisty infem od vyrobcu k delce a plose sekani na nabiti, netusim jaka je zivotnost baterie a sekacky vubec... Nechci koupit uplnou kravinu, ale zbytecne utracet se mi taky nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pouzivam aku sekacku od makity, jelikoz sdilim aku s ostatnim naradim, zkusenosti vynikajici, info o m2 od vyrobcu si vydel 2 a mas realnou plochu, kterou to zvladne (dost zalezi jak vysokou travu sekas, podle toho to zere baterky)

před 34 minutami, Jiří_99 napsal:

Nedari se mi najit, nefunguje mi vyhledavac, tak to zkusim sem. 
Najde se zkusenost s aku sekackou na travnik? Budu sekat cca 300-350m2, do benzinu se mi moc nechce a tahat snuru taky ne. Tahle aku varianta by byla idealka, ale nejsem si jisty infem od vyrobcu k delce a plose sekani na nabiti, netusim jaka je zivotnost baterie a sekacky vubec... Nechci koupit uplnou kravinu, ale zbytecne utracet se mi taky nechce...

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevi nekdo jakym zpusobem sou uchyceny otaceci hacky v drevenych satnich raminkach? Mam tu raminko, je to kus zahnutyho dreva, ktery neni provrtany skrz na skrz, prumer diry pro hacek neni o moc vetsi nez prumer hacku. Napada me ze je tam pod tlakem hacek vrazen v nejakym pouzdre spolu s lepidlem. Je asi jasny ze je to strojova vyroba, ale dokud nezjistim jak do takovy malinky dirky dostali otaceci hacek bez toho aby provrtali drevo skrz, nejdu spat.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 4. 2020 v 9:50, vanderB. napsal:

Ahoj, nevim, kam to dát, tak to dám sem:

kdybyste chtěli podpořit domácí výrobce (opravdu domácí), tak jsem dal dohromady web http://ceskeznacky.eu/

Nic z toho nemám (více v záložce "O projektu" na webu viz výše), vybral jsem hlavně mně sympatické značky...

Díky

No prosím, prosím, kde se vzala značka Špongr ve výrobcích? Normální předprodej tureckých bund... tak jako tak preprodejce,  ne výrobce... 

 

  • Kožené bundy, parky a vesty Naší specialitou jsou kožené bundy evropských i českých značek.”
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, vwtyp11 said:

No prosím, prosím, kde se vzala značka Špongr ve výrobcích? Normální předprodej tureckých bund... tak jako tak preprodejce,  ne výrobce... 

 

  • Kožené bundy, parky a vesty Naší specialitou jsou kožené bundy evropských i českých značek.”

Firma Špongr má svoji značku Špongr - proto je odkaz přímo na sortiment Špongr - to má být sortiment vyráběný v Přešticích. Jestli tomu tak není, tak vyhodim...se zbytkem souhlasím

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simvás, holka chce k pátejm narozeninám autíčko na dálkový ovládání. Máte s tim u takhle starýho dítěte zkušenosti? Já vůbec nevim, jestli by třeba zvládla takovej ten klasickej ovladač/vysílač co je k větším modelům, zas ten vyloženě volant mi přijde jako pro prťata. Rád bych, aby to zvládlo aspoň trávu na zahradě..
 Určitě to tady někdo řešil, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás, chlapci znalí problematiky, když má člověk dvě nemovitosti ve stejném městě chodí složenka na daň z nemovitosti na každou nemovitost zvlášť nebo to příslušný finančák sloučí a pošle jednu složenku na vše a dohromady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...