Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Zdar Magove,

Nemate nekdo nejakou "paku" na urade - dopravce v ramci severomoravskeho kraje? Potrebuju zapsat tazne zarizeni do technicaku, "z ulice" prijit nelze a objednavkove systemy jsou budto vypnute uplne a nebo v radech mesicu. Potrebuju to zapsat do 15.6., to jedu mimo CR s vozikem. Diky za prostor. Xeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som to pravitko radsej zahrabal spat. Ved je to hrozne default_smile.gif

Sent via IPoAC


Dárek pro tchyni 
Věděl jsem, že tady najdu tu správnou inspiraci.
Nevím jak u vás, ale v ČR jsi povinen nález střeliva hlásit PČR.
Tady taky. Zavolal jsem na místní služebnu a ani ne za čtvrt hodiny si pro to přijeli a v pytlíku odnesli.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře jsi udělal, ono to není žádná sranda. Mám kamaráda mrcasníka-detektoraře, takže mám nějaký informace. Prý hlavně dřív nadšení sběrači brali kdeco a pak občas někomu u lesa shořelo auto. Pokud by to byl zápalný, tak v něm je fosfor a ten se může samovznítit když to vyschne a přes korozi se k tomu dostane vzduch. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomilové, nevíte, jestli může vyšetření EKG poškodit (zmagnetizovat) mechanické hodinky? Byl jsem dneska na vyšetření a ptám se sestry, jestli si mám hodinky sundat. Ona prej, že ne. A pak mi těsně před ně upnula na zápěstí jakýsi snímač. Tak by mě zajímalo, jestli mám očekávat změnu odchylky chodu nebo jsou moje obavy zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomilové, nevíte, jestli může vyšetření EKG poškodit (zmagnetizovat) mechanické hodinky? Byl jsem dneska na vyšetření a ptám se sestry, jestli si mám hodinky sundat. Ona prej, že ne. A pak mi těsně před ně upnula na zápěstí jakýsi snímač. Tak by mě zajímalo, jestli mám očekávat změnu odchylky chodu nebo jsou moje obavy zbytečné.
Nema moznost nijak ovlivnit ani poskodit. Je to jen snimani, mereni, elektricke aktivity. Proste citlivy merak. S mechanickyma hodinkama ekg nasazuji, nebo si i hraju u sebe a nikdy zadny problem. Spis bych byl alergicky na to, ze by mi nekdo hodinky, pri nasazovani ekg klesti, strejchnul :-)
Takze muzes byt v klidu, fakt ekg neovlivni nic. Musel by tam byt magnet a nebo velky proud skrz vodic, ktery by magneticke pole vytvoril, ale to uz by ti v takovem pripade bylo uplne jedno (jo vim, takovy proud ani protlacit pres cloveka moc dobre nejde, je to vtip)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...