Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

 

Mě dostal tímhle. Moravský chardonnay, ze kterého jsou cí*** tropické plody... Vynikající. To bunžolé je celkem prdel. Pohodový zemský mladý poblázněný víno, vožrat se z něj dá spolehlivě.

 

post-1551-1248216012.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piju všechno, ale o letních večerech na zahradě v houpací síti jak jinak než Jihoafrický. Vozím si ho sám, ale dá se i tady v ČR např. na www.drinks24.cz

Když dozrává Marula v JAR, tak je to každy rok obrovská párty pro všechna chodící zvířátka, je to obrovská sranda pozorovat např. ožralé žirafy:-)

 

Likér Amarula je vyráběn z plodů stromu Marula, který je také znám jako Sclerocarya birrea nebo Sloní strom. Jeho chuť je plně krémová. Perfektní směs kávy,výtažku plodů stromu Marula, vanilky a rumu dává likéru Amarula jedinečnou chuť.

post-364-1248246377.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dostal tímhle. Moravský chardonnay, ze kterého jsou cí*** tropické plody... Vynikající. To bunžolé je celkem prdel. Pohodový zemský mladý poblázněný víno, vožrat se z něj dá spolehlivě.

 

Hm, Bunzole zni fakt super :) , ale celkove to na me moc seriozne nepusobi... Suchy vyber z hroznu je dost podezrely (asi ne nemozny, to nevim, gas by ale urcite vedel :) ), pac ty hrozny musej mit uz dost vysokou cukernatost. A alkohol 13,kousek% je mi jako zapalenemu amaterskemu pijanovi taky podezrelej, prirozene ma mit spravnej vyber z hroznu neco pres 14...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v době řízeného kvašení platí heslo nic není nemožné, suchý výběr je běžný jako seika na chronomagu :) výběry se dělají běžně kolem 12,5% alk a do sucha, vína se 14% alk a víc se u nás v dnešní době vyrábí minimálně, raději se nechá lehký zbytek cukru a alkohol stáhne na 13 a méně, důvod je jednoduchý, prodejnost, lidi chtějí lehčí, ovocká a šťavnatá vína s lehkým zbytkovým cukrem cca do 10gr, který harmonizuje s kyselinkou cca 6,5, jinak i víno uvedené jako suché může být v podstatě polosuché, jako polosuché se dle vinařského zákona uvádí víno se zbytkovým cukrem nad 5 gr, ale pokud je rozdíl mezi kyselinou a cukrem do 2gr může vinař zatřídit víno jako suché = lépe a ve větším množství se prodává, takže i víno, které má třeba 8,5 gr cukru a 6,5 gr kyselin lze zatřídit jako suché, dělá se to často právě u výběrů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tuhle našel ve sklepě zapomenutou pet láhev domácí limonády z bezového květu. Nejsem si jistý jestli byla letošní nebo loňská, každopádně poněkud překvasila. Láhev brutálně natlakovaná, tak jsem ji móc opatrně otevřel. No syčelo to a bublalo mohutně, skoro bych řek jak šampáňo, móc opatrně jsem to ochutnal a chutnalo to, skoro bych řek jak šampáńo. No dobře, trošku přeháním, jak nějaký sovětský šampáňo. Každopádně jsem to během odpoledne vymlsal a musím teda říct že alkohol to mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

.. no , když dostanu na něco chuť, tak slezu do sklepa ...

 

občas musím nejprve nějaké zásobičky vybalit, jako třeba dnes ...

post-5108-1252253822.jpg

 

no a když je pečlivě uložím, tak už si jen vybírám, podle chuti :-)

post-5108-1252253837.jpg

 

jed jen o to vybrat správně ...

post-5108-1252253865.jpg

 

něco ještě bude třeba vybalit :-)

post-5108-1252253877.jpg

 

a pak se radši neúčasnit aukcí ...

 

 

Edit: chyby, jako vždy ..

Upraveno uživatelem brett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...