Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Ale rychle i přes nevalnou chuť nakonec mizí. :D Jak se do něčeho pustím, tak neskončím dokud není hotovo. Zapíjím to pivem (ano, jsem barbar a primitiv) a s tím se to dá, ale fakt to není žádný požitek. Nevím k čemu to přirovnat, je to jako nějaká jalovcová, nebo jako by v tom vylouhovali nějaké jehličí z borovice. Z rumů, co jsem kdy pil je tenhle hodně nízko a když přihlédnu k ceně, tak hodně, hodně, hodně, hodně nízko. :(

rb2.jpg

Upraveno uživatelem KurtCz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, KurtCz napsal:

Ale rychle. :D Jak se do něčeho pustím, tak neskončím dokud není hotovo. Zapíjím to pivem (ano, jsem barbar a primitiv) a s tím se to dá, ale fakt to není žádný požitek. Nevím k čemu to přirovnat, je to jako nějaká jalovcová, nebo jako by v tom vylouhovali nějaké jehličí z borovice. Z rumů, co jsem kdy pil je tenhle hodně nízko a když přihlédnu k ceně, tak hodně, hodně, hodně, hodně nízko. :(

No, to vypadá, že to bude fakt katastrofa - když už sám sebe označíš za barbara a primitiva jen pro to, že se snažíš vylepšit chuť pivem 😄

Kdysi jsem se dostal ke  " koňaku ", se kterým to bylo podobné 😞 Někdy to holt nevyjde. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, dawe009 napsal:

Koukám, že i tvůj foťák začíná bejt vožralej :) Tak hlavně že to má volty..cíle bude dosaženo ;)

Jak praví klasik: "Je mi jedno co piju, hlavně, že se po tom motám." :) Ale příště fakt něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dejve, ve středu jsem dopoložil Millonario v proutěným kabátku, ten jedinej mi tu zůstal a pak tohle Diplo. Už jsi načal tu moji Tequilu? Teď jsem si na Tebe vzpomněl při zapíjení synka mého kamaráda, na jeho počest jsme otevřeli Maracame Extra Ańejo, ty vole to bylo ráno :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Sphinxx napsal:

Dejve, ve středu jsem dopoložil Millonario v proutěným kabátku, ten jedinej mi tu zůstal a pak tohle Diplo. Už jsi načal tu moji Tequilu? Teď jsem si na Tebe vzpomněl při zapíjení synka mého kamaráda, na jeho počest jsme otevřeli Maracame Extra Ańejo, ty vole to bylo ráno :D ...

Já jsem teď dorazil tohle a tequilu si beru na svátky na chatu a těším se :)

1A7A6E59-5154-4532-ABA2-5D675C96FA72.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tohle: https://www.global-wines.cz/ron-millonario-xo-0-7l

Jinak mám ještě objednaný tohle: https://www.global-wines.cz/ophyum-rum-12-anos-40-0-7l 

a tohle: https://www.global-wines.cz/dictador-20-years-old-0-7l

ani jedno jsem ještě nezkoušel, tak uvidíme, jaký to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já nejsem žádnej piják, ale toho Dictadora jsem ochutnal u kamaráda, měl tam nějakou edici 37Y, nebylo to úplně levný teda, ale mě osobně to něpřišlo nic extra, ovšem jak jsem psal, nejsem piják, spíš jen tak, když je chuť. Tak uvidíš, jak Ti to sedne. A ještě k té Tequile, protože jsem Ti na to nezareagoval, buď s tím opatrnej, já to přepísknul a nebyl jsem úplně ve svý kůži. :D Faktem je, že když zapíjíš potomka, tak musíš bejt vylitej, jak váza. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Sphinxx napsal:

Hele, já nejsem žádnej piják, ale toho Dictadora jsem ochutnal u kamaráda, měl tam nějakou edici 37Y, nebylo to úplně levný teda, ale mě osobně to něpřišlo nic extra, ovšem jak jsem psal, nejsem piják, spíš jen tak, když je chuť. Tak uvidíš, jak Ti to sedne. A ještě k té Tequile, protože jsem Ti na to nezareagoval, buď s tím opatrnej, já to přepísknul a nebyl jsem úplně ve svý kůži. :D Faktem je, že když zapíjíš potomka, tak musíš bejt vylitej, jak váza. :D

Hele já klidně nějakýho potomka zapiju..nemám s tím problem.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, dawe009 napsal:

Jinak mám ještě objednaný tohle: https://www.global-wines.cz/ophyum-rum-12-anos-40-0-7l 

ani jedno jsem ještě nezkoušel, tak uvidíme, jaký to bude.

Jsem zvědav, jak Ti bude chutnat 😄 tady se k němu nikdo nehlásí 😞  Mě přišel maličko " hutnější ", než ten 17 - ti letý. Ale jinak vůbec ne špatný, na takové to domácí požitkářství. Zapíjel jsem ho 25 letým čajem, ale to zas každý nemusí. Ta zemitá chuť se přitom celkem slušně snoubí s jemností a na patře pěkně lahodí. Jen se musí opatrně, teplý čaj slušně zrychluje vstřebávání 😄 

rumík.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...