Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, dawe009 napsal:

Dobrý rumy se mi doma strašně rychle odpařují. Zajímavý, že třeba Metaxa tu leží už tak 4 roky a je jí furt stejně..

Jj. U mna mizne whisky. Asi paranormalny jav. Ale Metaxa (12+) mi tiez nevadi. Tie mladsie su adekvatne cene, 8 rocny tum vacsinou tiez nieje bohvieco. A cerveny Johnie Walker nieje OK ani do Coly. Ale na flambovand palacinky fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, dawe009 napsal:

Jj.. Mě to prostě nechutná. To samý mi tu ležej už roky dva Glenfiddichy..to by musela už bejt velká nouze.

Haha. OK. Tak to mas proste inak. Aj zakladny 12yo Glenfiddich je velmi podarene pitie, ak ti ani to nejde tak asi Ti whisky nieje sudena. 

Nicolas ma s Metaxou predbehol o sekundu :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dawe009 napsal:

S tonikem se vypije všechno :) Já si teda nedokážu představit pít něco levandulovýho..vždyť to musí chutnat jako mejdlo ne? :) Ale zase k tomu co už máš to sedí, a to je hlavní. 
Pobavil mě Marx Spencer :)

No právě, proto se ptám, jestli už nemá někdo zkušenost 😄 Ale zas aby mi tu strašila 5 let flaška co není k pití 😞 

No jo, občas prostě píšu rychleji než přemýšlím 😞  Ale jak tak koukám okolo, nejsem sám 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, eskimak napsal:

Haha. OK. Tak to mas proste inak. Aj zakladny 12yo Glenfiddich je velmi podarene pitie, ak ti ani to nejde tak asi Ti whisky nieje sudena. 

Nicolas ma s Metaxou predbehol o sekundu :lol2:

Mám tu 2x 16yo a prostě ne.. Jednou tomu dám šanci zase. Myslím, že mě v mladí zkazily takový ty základní Ballantines, Tullamorky a podobný svinstva. Občas ujedu na ginu, ale vždycky se vrátím nakonec k rumu. Nebráním se dobrými cognacu a armagnacu..ale na to jsem lakomej. Ale ten chlast ze žrádla pro koně mi fakt nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Jen to clovek otevre, je tam pulka...bd33ec6b60dca9df813314e1ad8d9399.jpg

Výborný rum , s perfektním ocasem do whisky.... Taky mi doma moc nevydrží .... Jen já ho nevyndavám z obalu :0D na to jsem  měkkej   ....

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K te Metaxe, 12* je jedina, kterou vypiju. V Rumech favorita nemam. To hledani drahy a celkove to neni muj favoritni druh chlastu. Dobrej Cognac, to bych si asi dal, ale kdo to ma platit. Glenfiddich 12 jsem koupil z nouze, ale chybi tomu ten jod. Zatim jsem se usidlil u Laphroaig 10 a je mi s nim dobre. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K te Metaxe, 12* je jedina, kterou vypiju. V Rumech favorita nemam. To hledani drahy a celkove to neni muj favoritni druh chlastu. Dobrej Cognac, to bych si asi dal, ale kdo to ma platit. Glenfiddich 12 jsem koupil z nouze, ale chybi tomu ten jod. Zatim jsem se usidlil u Laphroaig 10 a je mi s nim dobre. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, nickolas napsal:

K te Metaxe, 12* je jedina, kterou vypiju. V Rumech favorita nemam. To hledani drahy a celkove to neni muj favoritni druh chlastu. Dobrej Cognac, to bych si asi dal, ale kdo to ma platit. Glenfiddich 12 jsem koupil z nouze, ale chybi tomu ten jod. Zatim jsem se usidlil u Laphroaig 10 a je mi s nim dobre. 

18y Glen je za mne teda výraznější a pitelnejší..... A pokud hledáš výrazný jód - sáhni po Lagavulin 16y ..... Ten ho má až, až .... tím nikdy nepohrdnu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, dawe009 napsal:

Mám tu 2x 16yo a prostě ne.. Jednou tomu dám šanci zase. Myslím, že mě v mladí zkazily takový ty základní Ballantines, Tullamorky a podobný svinstva. Občas ujedu na ginu, ale vždycky se vrátím nakonec k rumu. Nebráním se dobrými cognacu a armagnacu..ale na to jsem lakomej. Ale ten chlast ze žrádla pro koně mi fakt nejede.

Ak myslis Glenfiddich tak si asi chcel napisat 15, nie 16.

Ale Glenfiddich 15 je vyrazne odlisny od ich beznej rady (12, 18, 21), ako jediny je to Solera whisky. Za mna daleko najhorsi Glenfiddich, 12 yo je omnoho lepsia. Ale zas 15yo by mohol ludom co maju radi rum chutit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, eskimak napsal:

Ak myslis Glenfiddich tak si asi chcel napisat 15, nie 16.

Ale Glenfiddich 15 je vyrazne odlisny od ich beznej rady (12, 18, 21), ako jediny je to Solera whisky. Za mna daleko najhorsi Glenfiddich, 12 yo je omnoho lepsia. Ale zas 15yo by mohol ludom co maju radi rum chutit.

Tak ne, jeden je 12, druhej 18. Jsem to dostal jako dárek a hned to šlo do skříně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mierku asi nemaju, ze? 2:
Liška běžela mimo vinný vysoký keř, a vidouci, že na něm hrozny zralé visí, zachtělo se jí jích. I hledala rozličných cest, jak by těch hroznův dojíti mohla, s rozbížkou i s doskokem. Ale tak jsou vysoko byli, že jich nikterakž dojíti nemohla. A porozuměvši tomu, že nic nezpůsobí, odtud preč běžela, a obrátila své pokoušení a k těm hroznům chtivost v radost, řkouci: "Však jsou ti hroznové ještě kyselí, protož já jich jísti nechci, ač bych jich proto dojíti mohla."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim velevazene osazenstvo CHMG :D 

Jdu sem s prosbou o pomoc, vybiram vanocni rum pro tchana a po konzultaci a nenapadne prohlidce minibaru, jsme dosli ke trem kandidatum ze kterych bych rad jednoho vybral.

Dos maderas 5+5 - darkove baleni se ctyrmi dalsimi ochutnavkami z portfolia vyrobce

Dictador 12Y

Diplomatico mantuano - 8Y

 

 

Dle toho co jsem vypozoroval, ma radsi trosku sladsi rumy a oboum nam celkem sedl Pyrat XO reserve, ale toho ma dost, tak nam prislo zbytecne kupovat dalsi flasku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...