Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 23 hodinami, Spongebob napsal:

ježíšek mi prej donese toto: https://www.notino.cz/novellista/unique-wood-parfemovana-voda-unisex/p-16058156/

Novelistu mám už vyzkoušeno z OUD VENTURE a spokojenost!  Toto mi silně připomíná Sauvage od Diora.

Potvrzuju, unique wood je od nich fajn 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 11. 2022 v 12:48, Hento napsal:

Za sebe mohu říci, že je dobré mít více vůní. V minulosti jsem si oblíbil vždy nějaký parfém a ten jsem nosil třeba rok. Problém byl v tom, že si na něj můj nos zvykl a měl jsem pocit, že už nevoní. Teď točím 6 parfémů a je to lepší. Tím, že je mi ale líto utrácen balík peněz za parfémy, tak využívám předvánočních akcí a kupuju testery. Někdy se dá dostat až na 30% původní ceny. Jinak určitě je dobré nejdříve nakoupit vzorky, protože krásně napsané eseje o vůních parfémů jsou plné internety, ale realita je mnohdy jiná...

Jinak největší paráda, co jsem kdy měl, co mě opravdu bavilo byly tyto dva kousky: Amouage Honor a Amouage Interlude Man

me obecne bavi Amouage moc...podzimni a zimni vune je pro me Memoir, leto Beach Hut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 11. 2022 v 18:01, Klotzman napsal:

Díky pánové za názory, asi mi to stejně nedá a půjdu si tam ještě začichat...

Pár známých na ně nedá dopustit, tedy na obchod na Radnické. Co jsem osobně očmuchal, tak mi vonělo jako klony profláknutých parfémů zrovna v kurzu - jednou Aventus, podruhé Black Afgano atd. Ve všem jsem cítil složku vanilky - to nesnáším. Nicméně, má to velkou "sillage" - toxické kruhové pole o poloměru pár metrů a po několikahodinové akci testovaný kus humanoida voněl na dva metry stále stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 10. 2022 v 17:12, Kamil napsal:

Theodoros Kalotinis je čistokrevný niche  parfumér, prodává výhradně přes svůj web. 2-3x ročně má 30% slevy a ještě posílá zdarma při nákupu nad 100 €. Chodí mi newsletter a jsem domluvený s Petrem (Pege1012) na příštím nékupu. 50 ml při slevě vychází na 31,50 €, což je super cena, tak předběžně vybírejte. Měl jsem nebo mám od něj čtyři parfémy, všechny super kvalita a nadprůměrná projekce a výdrž. Proslavil se s Coffee  Addict, já miluju 1989.

 

Ahoj, to mě docela zaujalo, po pravdě už jsem chtěl vzít ten testovací balíček po 5 ks, ale tam se to s běžným poštovným 16€ při ceně balíčku 25€ úplně nevyplatí. Takže kdybyste něco objednávali, mohl bych se s váma svézt? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, warann napsal:

Ahoj, to mě docela zaujalo, po pravdě už jsem chtěl vzít ten testovací balíček po 5 ks, ale tam se to s běžným poštovným 16€ při ceně balíčku 25€ úplně nevyplatí. Takže kdybyste něco objednávali, mohl bych se s váma svézt? Díky.

No já jsem čekal, jestli se objeví v jeho slevové nabídce parfém 1989, ale ten je pořád nedostupný. Takže momentálně nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niche nebo designer parfémy... U každého se dají najít skvosty. Hlavně designéři v minulosti vytvářeli opravdu neskutečné kompozice, kterými se niche dnes často inspirují. Když se vrátíme 20-30 let do minulosti, tak to co vytvářelo třeba YSL, tím by dnes spoustu niche parfémů strčilo do kapsy, např. M7 nebo Opium pour homme...

Doba ale velí jinak a designer parfémy jsou dnes hlavně o líbivosti pro masy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ROJA Elysium parfume dneska ráno v 7h. jsem striknul několik střiku na krk a jeden zevnitř na ruku. 
Cely den jsem svářel vrata, na obědě ve 13h. mi kamarádka pricichla ke krku a říkala hezká vůně a ptala se co to je, teď večer z ruky cítím jen hodně málo a na krku též. 
Vysledek: Elysium parfume je vůně hezká, ale za ty peníze dle mého názoru slabá vydrž, ale intenzivnější jak ROJA Cologne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...