Přejít na obsah

Multifunkční kleště


African

Doporučené příspěvky

před 40 minutami, slabak napsal:

Tak mi SURGE přišel, je to pořádnej macek. Bez pinu, s výřezem. Úplně nový, bez známek používání (inzerát měl v popisu  skoro nový), s pouzdrem. V pátek odpoledne Němec posílal, včera ve 12 h mi volá pošťák, že mi veze balíček. Sakum prdum s poštovným z DE za 100 Euro. Nevím proč, ale pán mi do balíčku přibalil kožené pracovní rukavice, černé tkaničky do bot, bankovku 100 dánských korun a lístek viz foto. Milé.... 

20240314_091242.jpg

Tak to je pecka, dobří lidé se najdou všude 🤙

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, slabak napsal:

Tak mi SURGE přišel, je to pořádnej macek. Bez pinu, s výřezem. Úplně nový, bez známek používání (inzerát měl v popisu  skoro nový), s pouzdrem. V pátek odpoledne Němec posílal, včera ve 12 h mi volá pošťák, že mi veze balíček. Sakum prdum s poštovným z DE za 100 Euro. Nevím proč, ale pán mi do balíčku přibalil kožené pracovní rukavice, černé tkaničky do bot, bankovku 100 dánských korun a lístek viz foto. Milé.... 

20240314_091242.jpg

K tomu co píšeš, mám stejné zkušenosti. Párkrát jsem také koupil kudlu z Německa a vždy se tam od zasílatele našel nějakou milou drobnost, většinou medvídky, čokoládky, lízátka a jednou i škrabku na brambory 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, obrbobr napsal:

K tomu co píšeš, mám stejné zkušenosti. Párkrát jsem také koupil kudlu z Německa a vždy se tam od zasílatele našel nějakou milou drobnost, většinou medvídky, čokoládky, lízátka a jednou i škrabku na brambory 🤔

Tak už asi vím proč:

Celosvětově nejrozšířenější pověrou zřejmě je, že nůž by se neměl dávat jako dar, protože svou ostrostí může rozříznout přátelství. Jediná možná obrana proti tomu je, že si za nůž necháte zaplatit drobnou mincí. A proto je dobré minci věnovat zároveň s nožem. Obdarovaný tak má možnost hned za nůž zaplatit a správně by měl ještě při tom vyslovit přání, aby přátelství přetrvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 3. 2024 v 19:58, DavidLC napsal:

Vůbec se v toolech nevyznám, můžu poprosit o doporučení na  nějaký vhodný pro autíčkáře 🙂 jako možnou variantu dárku k narozkám. Díky....

Jak bylo uvedeno výše, za mě určitě Leatherman Surge, nebo Leatherman Wave (ten je menší)- ekonomická verze Leatherman Charge. Docela zajímavý je i GERBER Center-Drive (tam je zajímavě vyřešený šroubovák).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, obrbobr napsal:

Jak bylo uvedeno výše, za mě určitě Leatherman Surge, nebo Leatherman Wave (ten je menší)- ekonomická verze Leatherman Charge. Docela zajímavý je i GERBER Center-Drive (tam je zajímavě vyřešený šroubovák).

🙇 díky, tohle už zvládnu porovnat, pro mě je tohle severokorejská vesnice 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,Než začnu vymýšlet vymyšlené, zeptám se zkušenějších multitoolařů: neexistuje bit extender s ráčnovým prstencem, podobný tomu origo Leatherman

20240319_073104.jpg.242a0358eb04d5607941dc9546ec3dad.jpg

...který má ale místo ploché báze (určené pro vložení do Leatherman bit driveru) klasický hex (aby šel vložit do hex vybrání v zadní části Leatherman Signal)? Líp se mi s tím pracuje, ale nebaví mě otáčet kolem dokola pevným extenderem, ráčnovej by byl mnohem lepší. O kombinaci pevný extender +miniráčna vím, ale byl by to další krám navíc. Už teď mám kabelku narvanou k prasknutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K fachmanským Surgům přibyly do mého 30kg EDC báglu krásné Free P4...použitými technologiemi zatím moje první pocity kolísají na pomezí NASA a soyboy artiklu, přesto mě to pozoruhodně baví 🙂

IMG_0741.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ARC hodil na gatě do pouzdra od Signálu a stalo se z něj defakto EDC. Originál pouzdro je větší včetně nástavců a spíš mířené na nějaké to dobrodružství. Určitě se mě s ním dělá lépe než s Charge modelem a to hlavně z důvodu že pokaždé, když potřebuji jakýkoliv tool, nemusím otevírat kleště. ARC je mega pohodlná a promyšlená záležitost. Jediné co mě do teď vadilo byla velmi ostrá vrchní strana pilky, kterou jsem musel trochu strhnout pilníkem jelikož mě to fakt při používání štvalo a párkrát mě i při používání hlavně kleští pěkně skřípla. Za ty prašule by měl být top, no nic, upravil jsem a teď už snad pojedeme ke společné spokojenosti v dobrém i ve zlém dál 🤙

DSC_6294.JPG

DSC_6296.JPG

DSC_6297.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak nemám obvykle ve zvyku zdokonalovat dokonalé, tady jsem neodolal...funkční benefit tam asi nebude velký, ale esteticky to má koule. Cordura, detailně vyměřené, laserem krájené, zespodu 3M lepidlo - drží jak židovská víra.

IMG_0953.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Frantik napsal:

Tak to je sakra dobrý!!!! 🙂 

pokud budeš chtít, propojím vás...týpek to umí pro víc modelů, viděl jsem tuším Surge, možná charge, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Bukoowsky napsal:

pokud budeš chtít, propojím vás...týpek to umí pro víc modelů, viděl jsem tuším Surge, možná charge, nevím.

Radeji ne, ted mam mistni limitku Vnox a to mi zatim staci 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bukoowsky napsal:

jak nemám obvykle ve zvyku zdokonalovat dokonalé, tady jsem neodolal...funkční benefit tam asi nebude velký, ale esteticky to má koule. Cordura, detailně vyměřené, laserem krájené, zespodu 3M lepidlo - drží jak židovská víra.

 

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bukoowsky napsal:

Pro všechny, co stejně jako já musí mít všechno, co vidí - zde fotka z druhé strany 🙂 You're welcome...

IMG_0957.jpg

Je to nádherné, ale jak se to vyčistí po ušpinění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Ivan Lelák napsal:

Je to nádherné, ale jak se to vyčistí po ušpinění?

myšlenka autora za tím je taková, že to bude mít časem patinu a dirty look, jak se na tool sluší 🙂 Asi nemám problém tu myšlenku adoptovat, proto jsem zvolil tenhle coyote odstín. JInak tuším dělá i tmavou corduru a nějaké camo vzory, pokud by ses tomu chtěl vyhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...