Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Nahodou na to kolega ide celkom dobre, ... tanto je na rezanie na tanieri predsa ideal... potupi sa len ten hrot a inak nic.

 

Inak v restauracii spravne nemas predsa noz vobec co pouzivat, okrem priboroveho.... to by znamenalo ze to kuchar nezvladol, ci?

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na tu tvoji trojici a říkám si, jé takovej hezkej nožejk, takovej mrňousek, to by se mi hodilo do šuplíku :-) takže jsem si teď našel cenovku a snad ho ani tak nutně nepotřebuju :-))

Máš to pěkný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se spíš divím co lidi tahají na klíčích za obskurnosti, ale kompaktní baterka na "nesmrtelné" CR123A jim tam chybí... 

Pár modernějších přímotopů už jsem vyzkoušel, ale zůstávám u staré dobré "šroubovací" Fenix E15, u které nehrozí "zapnutí omylem" :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se spíš divím co lidi tahají na klíčích za obskurnosti, ale kompaktní baterka na "nesmrtelné" CR123A jim tam chybí... 

Pár modernějších přímotopů už jsem vyzkoušel, ale zůstávám u staré dobré "šroubovací" Fenix E15, u které nehrozí "zapnutí omylem" :smoke:

s tím souhlasím, mini leatherman a nějaká mini svítilna je lepší než plyšák a mega přívěsek s nápisem HOME :) Já jsem ale omezen prostorem "jeansů" takže maximálně narvu do kapsy Leathermana Wave (to už je dle mě pěkný těžítko, škoda že nedělají TTi), light verzi klíčů, peněženka a zatím malej iphone SE... pokud pořídím mobil "dneška" aka pádlo, tak už budu muset na něj pořídit taktický popruh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna si přede mě stoupnul kluk s klíčema jaký jsem naposledy viděl u paní ředitelky Vejvodový na základce...

Mini multi tool i svitilnicka tam je :-) hrozně moc bych s sebou chtěl všude tahat kilovy zavazicko :-))

post-2719-0-66581000-1567427669_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za offtopic, ale než reklamní plivník na LR44, to už radši za pár kaček miniaturu co v případě potřeby opravdu svítí (manželka+dcera+kluk tahají na klíčích různá provedení od Fenixe už třetí rok; jen jeden akumulátorek chcípnul kvůli hlubokému vyšťavení, ale jinak spokojenost) - a ploché klíče mít na "tyčce" místo kroužků  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za offtopic, ale než reklamní plivník na LR44, to už radši za pár kaček miniaturu co v případě potřeby opravdu svítí (manželka+dcera+kluk tahají na klíčích různá provedení od Fenixe už třetí rok; jen jeden akumulátorek chcípnul kvůli hlubokému vyšťavení, ale jinak spokojenost) - a ploché klíče mít na "tyčce" místo kroužků  :speak_cool:

doma jsem ještě našel toto, vypadá to hezky, ale nijak extra to nesvítí, zato je to skladné

https://www.armed.eu/cs/svitilna-inova-led-microlight-zelene-svetlo/?gclid=CjwKCAjw-7LrBRB6EiwAhh1yXxr-jzrmSEnLvT__-Ri0I-JhYZZj2BYNT2hc0j6xWpC8sNOiBmkeOhoCZEkQAvD_BwE

post-23865-0-06946800-1567444227_thumb.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...