Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Někdo mě tu na fóru nakazil s nožema od Červa, tak jsem si holt musel dneska v Příbrami taky jednoho Brablence ulovit. Vybral jsem si podpultový kousek se střenkou z Valašského ořechu a obchod jsme stvrdili domácí trešňovicí. Ještě se mi dostalo opakovaného bodrého přání ať kudla dobře slouží, potřásli jsme si pravicí a šel jsem. Mám z toho dobrou náladu, to se nedá srovnat s nakupováním přes e-shopy :-D Moc příjemný mistr nožíř a skvělá kudla!

680a55bbab4089ab694aa0b3bed60d28.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo mě tu na fóru nakazil s nožema od Červa, tak jsem si holt musel dneska v Příbrami taky jednoho Brablence ulovit. Vybral jsem si podpultový kousek se střenkou z Valašského ořechu a obchod jsme stvrdili domácí trešňovicí. Ještě se mi dostalo opakovaného bodrého přání ať kudla dobře slouží, potřásli jsme si pravicí a šel jsem. Mám z toho dobrou náladu, to se nedá srovnat s nakupováním přes e-shopy :-D Moc příjemný mistr nožíř a skvělá kudla!

680a55bbab4089ab694aa0b3bed60d28.jpg

Mladý si omakal včera u Milana také svůj nůž a už se ptal kdy jej dostane :-) Jinak pokec skvělý,nože velmi dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě jde o vlašský ořech vyrostlý na Valašsku.

 

Tak je to zřejmě opravdu myšleno. Dokonce mi mistr nožíř vyprávěl že tohle je konkrétně z ořechu co rostl u něho na zahradě a musel padnout proto aby měl kam zaparkovat motorku co si koupil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo mě tu na fóru nakazil s nožema od Červa, tak jsem si holt musel dneska v Příbrami taky jednoho Brablence ulovit. Vybral jsem si podpultový kousek se střenkou z Valašského ořechu a obchod jsme stvrdili domácí trešňovicí. Ještě se mi dostalo opakovaného bodrého přání ať kudla dobře slouží, potřásli jsme si pravicí a šel jsem. Mám z toho dobrou náladu, to se nedá srovnat s nakupováním přes e-shopy :-D Moc příjemný mistr nožíř a skvělá kudla!

Milan je opravdu dobrej. Já mu poslal materiál čím mě kdo obdaroval a Červ mi vyšel ve všem vstříc. Elmax jsem měl od kolegy z práce, dřevo Habr od kamaráda plus moje srdcovka speciální titan na čepy. Výhoda je u Milana přesné tepelko(posílá to do firmy kde to umí). S obrobením titan nýtů si taky poradil. Takže můžu jen doporučit, Červ je šikula.     

post-46377-0-09511200-1568285656_thumb.jpg

post-46377-0-25077800-1568285667_thumb.jpg

Upraveno uživatelem stenly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapi,manžel bude mít kulaté narozky a touží po Jakutském noži.Našla jsem na netu nože od jistého nožíře Milana Kalmára-Sampo.Co myslíte,jít do toho(myslím nechat ho udělat),nebo se obrátit na nějakého jiného nožíře,třeba u nás?Manžel si kupuje většinou nože do sbírky u p.Pajla,ale to nechci.Musí to být překvápko a né,že mu to u kalvádosu prozradí.

Na nože prostě nejsem,budu ráda za radu.Díky,Dáša ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...