Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

deep pocket klip se dá doobjednat na spoustu modelů. Nechceš nejdřív na čep zkusit modré (střední) závitové lepidlo, Loctite nebo Uhu (uhu používám už dlouho a spokojenost)? Oo to chvíli trvá, než se povolí, jestli tam nemají jen půlzávit nebo tak, asi byla v čepu chvíli i vůle ... ale tohle se v zásadě může stát u jakéhokoliv zavíráku, pokud není nýtovaný, závitové lepidlo to vyřeší, jen ho tam nesmíš dát moc, jinak budeš čep povolovat horkovzdušnou pistolí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postupem času přibývají moje příspěvky ve větším okruhu témat, takže teď aktuálně tohle... Hlavně doufám, že další bude třeba "kila dolů", protože se zájmem ještě o nože doma houstne atmosféra :-)

post-2719-0-04882300-1567710787_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by se ti mohlo líbit i tohle i když to není žádná novinka

 

IMG_3229-1.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

noa k tomu hornímu .... je mi sympatickej i ten chlápek ....vypadá jako zmizík za dva roky

 

https://www.youtube.com/watch?v=d4AypNOcwsc

 

https://ebosshoss.com/van-poppel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to samý pižláček,já už konečně svoje pořádné nože od Milana "Červa".  Materiál Elmax ,síla 2,5mm ,střenky valašský ořech. Předlohou byl letitý nůž / přes sto let/ ,který používal snad můj praděda. Tvar jsem si vyřezal drátem,odlehčení /rozuměj klínový výbrus jsem ofrézoval/ ,ale nejvíc práce odvedl Milan,nejdříve zahladil stopy po frézování,zkrátka vybrousil skoro do ostra, nechal zakalit a osadil střenky a pak krásně vybrousil. Říkal ,že mu to trvalo dvakrát tak dlouho než jeho standartní nože a jednou zkrátka stačilo :-)  Díky Milane.

post-9327-0-52834300-1567795667_thumb.jpg

post-9327-0-97911800-1567795680_thumb.jpg

post-9327-0-74562500-1567795691_thumb.jpg

post-9327-0-61368500-1567795723_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...