Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Já si nemůžu pomoct, ale už mi přijde až komický, jak nás české e-shopy ždímou ... 

 

Poslední dobou kupuju většinu věcí přes německý Amazon, kde je spousta věcí (nářadí, kuchyňské potřeby, atp.) tak o 30% levnější... 

 

Naposledy kuchyňský nůž ... 

 

post-17600-0-56585800-1580125598_thumb.jpg

 

post-17600-0-43170700-1580125611_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to jen nože... Přes německý Amazon mám už telefon, sušičku, externí grafiku (tady to bylo 50%), hrnce staub... Zatím máloco bylo stejně drahé jako u nás.

Jinak Microtech se mi zasekl někde na poště... Tak už aby byl doma

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze tam neprodavaji kanadske krbove kamna...

 

ja se vcera rozhoupal a objednal sheffield army knife, na ktery jsem se tu nekdy vloni ptal. deda na nej porad vzpomina, ze to byl nejlepsi univerzalni nuz co kdy mel, nez ho nekde ztratil.

tak dostane novy. a druhy kousek mozna nahradi v kapse muj victorinox. uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to víš?

Chápu, že to může být jen reklamní trik, ale:

Německý výrobce šroubováků Wiha společně s Xiaomi představili nástroj, který se bude líbit všem kutilům a příležitostným opravářům

 

  čas cca 0:33

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já na ty inernety lezu. Se těším.

 

Kizer Cutlery Dorado Skully titanium frame lock Flipper knife with satin Titanium and a stonewashed premium CPM-S35VN stainless steel blade. Incredibly smooth action thanks to a ball bearing pivot system. Contoured handle has finger grooves for a comfy feel in hand and anodized skull profile on the front. Designed in collaboration with custom maker Matt Cucchiara. Open standoff construction for easy maintenance with a single position tip-up carry anodized titanium pocket clip.

 

616f20a9765890f94e93ee8651f53e35.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já na ty inernety lezu. Se těším.

 

Kizer Cutlery Dorado Skully titanium frame lock Flipper knife with satin Titanium and a stonewashed premium CPM-S35VN stainless steel blade. Incredibly smooth action thanks to a ball bearing pivot system. Contoured handle has finger grooves for a comfy feel in hand and anodized skull profile on the front. Designed in collaboration with custom maker Matt Cucchiara. Open standoff construction for easy maintenance with a single position tip-up carry anodized titanium pocket clip.

 

616f20a9765890f94e93ee8651f53e35.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

"Vychytávky jinde neuvedené:  S akcentem voodoo" :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...