Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

JJ, loni me s vyberem pomohl Martas a vzal jsem rovnou ,,velka´´ kola v nejmensi velikosti a kluci jsou spokojeny. Skoda , ze to nedelaj s pevnou vidlou, pac na jejich vahu je ta odpruzena nesmysl a zvetsuje vahu kola, jinak dobry a libej se jim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný, že máš vytahanej řetěz a velkej převodník vytlačenej podle něj a pak ti nesedne do nejetýho malýho převodníku a přeskakuje.

Podle fotky to vypadá, že je ten malej netknutej.

Řetěz, kliky, převodníky a kazeta je 2 týdny stará, dělal jsem komplet výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě cyklostezka Bečva. A myslím, že po pravým břehu je víc hospod. To by mohl upřesnit Tom4.

 

 

 

Odjinud: no tam asi nic moc nevymyslis... Buď jet bumbalka-roznov-valmez-hustopece-hranice nebo velke karlovice vsetin valmez hranice prerov... Vse po cyklostezce, asfalt z kopce rovina... Po vodě... Jinak až do přerova to bude kolem kila...

Jak píšou kluci, nic jiného než cyklostezka č. 5 vymyslet nejde. Ale je to na pohodu, z Radhošťa do Přerova do ujedu i na koloběžce, je to furt rovina mírně z kopca, není čeho se obávat. 95% asfalt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podelim se s vami o zkusenost. Dost me nasr..li u CykloŠvec. Jsou autorizovani na servis FOX. Koupil jsem pred rokem a pul sedlovku transfer kashima factory. Schvalne jsem nesetril a sel do toho nej na trhu. Pred nejakymi tremi mesici prestala vyjizdet az nahoru, zrejme malej tlak. Rikam si OK, necham dofouknout. V Krabcycles kde jsem ji kupoval rekli ze nemaji adapter na dofukovani a ze budou shanet. Po dvou mesicich cekani s omluvou sdelili, ze proste nesehnali a ze bude tedy nutne odealat sedlovku ke Švecovi (nebo sevcovi, cojavim). Tak jsem holt dovalil cele kolo do kramu, aby si ji odborne vyndali. Dnes volaji, ze komunikovali se Švecem a prej zaruka nebude uznana, protoze jde o nejake tesneni uvnitr sedlovky a na to se vztahovala pouze 90 denni zaruka od koupe! Repase teto sedlovky za desitku me pry bude stat cca 3500 voci. S tim ze za devadesat dnu od repase muzu zase jen doufat. Neskutecny, jak kdybych si koupil auto a rekli me dva roky zaruka, ale na veskera tesneni jen tri mesice. Samozrejme kazda zavada uvnitr sedlovky se potom "schova" do vadneho tesneni, o tom nepochybuju. Co pak mam kurwa delat? Upozornuju, ze na sedlovce jsem najel cca 500 km. Fakt strasny, jsem nasr..nej jak tankista. Jasne ze me to nemusi verit a tim i u Švece argumentovali, ze nevidi kolik je na ni najeto. Ale ja to vim a takova kvalita me sere! A ze prej, to vite ty tesneni odcházejí, to je provozni vec...no ok, ale nejakou zakladni zivotnost by to mit melo k sakru!!!

 

Hlavne me ted nepiste ja mam KS, nebo Crankbrothers a v pohode, to me moc nepovzbudi :-))). Mam cely kolo osazeny Foxem, kratasy, rukavice.... moje oblibena znacka. Ale tohle tedy preťápli. Bacha na ně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizík: Kde přesně v Polabí? Já už to tam mám celkem proježděný, tak hledám další trasy...

Hele já tam jezdil teď tak kolem komína vod ničeho k ničemu, na Chlumu si dal dvě piva a cestou zpátky píchnul eště. Když mám jet někam dál, podívám se, kam fouká vítr a tam jedu, zpátky vlakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varjag to je divny. Na webu maji tel. na servisaky. Je s nima v poho domluva. Zaruka je 24 mesicu pri dodrzeni servisniho intervalu. To co ti rekli je blbost. Kdyby byl dalsi problem, tak mam mobil na poduct managera FOX u Svece a je to taky v pohode borec. Kdyz tak napis SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varjag, to je k nasrani... Prostě zadej servisní opravu. Záruka je 2 roky. Já měl KS asi za 11k a byla taky 3x na reklamaci si ne vybereš. Spíš jsem ji na kole neměl, než měl...snad aspoň teď Motymu slouží, jestli už ji nehodil do křoví :D já už to na kole nechci ani vidět. Je to voser a další kurvitko

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruka je jedna věc a životnost druhá, proto u těsnění vidlic je doba spotřeby, udávaná výrobcem, kratší než doba záruční. Obvykle je to v rozsahu od 60 do 150 hodin provozu, což se kalkuluje cca na 3 až 6 měsíců. Je to stejné jako u řetězu, taky nechceš aby ti vydržel dva roky ... čili záruka se vztahuje na materiálové vady, ne na spotřebu dílu.

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jim volal. Presne to me rekli, my nevime kolik jste na tom najel, to na tom neni poznat. A tesneni spada do kategorie spotrebni zbozi a nevztahuje se na nej zaruka 2 let.

 

Argumentoval jsem presne jak tu pisete. V zarucaku to skutecne maji napsane. Ale ze je to svinstvo neni pochyb...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...