Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Hele, rouro, v čem to máš ten telefon, jestli to je telefon? Já dnes statečně bojoval u nás v Polabí, nastoupal sem pěknejch cca 50m. To monstrum na řidítkách je moje nový řešení navigace ale trošku vo tom pochybuju, připadám si s tím jak kosmonaut...

Telefon mam v kapse. Na riditkach je malej Garmin Edge 530. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dík. Já si říkal, že to je nějaký malý.

Ale ty aspoň můžeš po cestě koukat na filmy :-) Já se dnes plácnul přes kapsu a dal dohromady starého šemíka, na kterém vozíme prcka. Kazeta, řetěz, brzdy, přehazovačky páka, zadní pneu, nové duše a šestnáct stovek fuč. To je snad cena lepší večeře nebo? :-)

post-364-0-18660100-1563354785_thumb.jpg

post-364-0-72980900-1563354794_thumb.jpg

post-364-0-08229700-1563354807_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nepokládej :-) ještě se mi nestalo, aby to kolo nebylo možné opřít o strom / o plot / o kámošovo kolo / o kámen / o manželku ...

Jo a nenechávej to kolo dlouho takhle vzhůru nohama, aby se ti nezavzdušnily brzdy

P.S. to je ten Sirrus, jak jsem tady doporučoval?

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Sem ho otocil jen na foceni diry nediry. Jj sirius elite carbon, XL velikost , L bylo malo. 

 

Vylet parada.

 

Manzelka rano nafucena. Nez se vykulila z postele, v 8,30 byl planovanej odjezd, tatka odjetej. Mi volala, nebral sem to. Objevil jsem se doma v prijemnem rozpolozeni v 8:10, byl sem si rano zaplavat bez dovoleni a upozorneni. :D

Mam radost z Emicky, frcela na bajku uplne ukrutnym. Fotr navonenej a holka na kole z valky.  :)
Dojela z Letohradu do Brandysa, 29km a pokracovala by az do Chocne, ale nechtel jsem ji zadrit. V 6letech gut. 
 
Sem jak nejaka mama z emimina pysnej. 
Uz at zacnou chlastat, krast nebo fetovat, at muzu nadavat.  :D
 
Se stojankem diky za radu, zase se brzo na neco optam.   :D

post-1144-0-23461200-1563370156_thumb.jpg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi potřebuji poradit, mám 2x10 a převážně jezdím na tom větším převodníku, nicméně minule jsem přehodil na menší a zabral a udělalo to hrozný zvuk, tak jsem myslel, že jsem špatně přeřadil, nicméně včera jsem si přehodi lna menší všechno ok, ale v momentě kdy začal kopec a já zabral opět to samé, jak kdyby přeskakoval řetěz, přes ty kolečka. Poznáte z fotky zda je ten menší převodník správně usazen?

 

67284186_407321166798157_543803478412519

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V So jedeme cyklobusem do Beskyd, na Bumbalku. Na kolech pak odtamtud na Prerov. Mel by nekdo tip na peknou trasu?

 

Jen teda jedu s pritelkyni, takze pro ni spis asfalt a co nejkratsi.

 

Ev. muze byt cesta nekam bokem, pokud tam bude vlak, ze jako kus dojedeme do Prerova vlakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V So jedeme cyklobusem do Beskyd, na Bumbalku. Na kolech pak odtamtud na Prerov. Mel by nekdo tip na peknou trasu?

 

Jen teda jedu s pritelkyni, takze pro ni spis asfalt a co nejkratsi.

 

Ev. muze byt cesta nekam bokem, pokud tam bude vlak, ze jako kus dojedeme do Prerova vlakem.

Určitě cyklostezka Bečva. A myslím, že po pravým břehu je víc hospod. To by mohl upřesnit Tom4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný, že máš vytahanej řetěz a velkej převodník vytlačenej podle něj a pak ti nesedne do nejetýho malýho převodníku a přeskakuje.

Podle fotky to vypadá, že je ten malej netknutej.

 

Chlapi potřebuji poradit, mám 2x10 a převážně jezdím na tom větším převodníku, nicméně minule jsem přehodil na menší a zabral a udělalo to hrozný zvuk, tak jsem myslel, že jsem špatně přeřadil, nicméně včera jsem si přehodi lna menší všechno ok, ale v momentě kdy začal kopec a já zabral opět to samé, jak kdyby přeskakoval řetěz, přes ty kolečka. Poznáte z fotky zda je ten menší převodník správně usazen?

Upraveno uživatelem filltos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odjinud: no tam asi nic moc nevymyslis... Buď jet bumbalka-roznov-valmez-hustopece-hranice nebo velke karlovice vsetin valmez hranice prerov... Vse po cyklostezce, asfalt z kopce rovina... Po vodě... Jinak až do přerova to bude kolem kila...

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...