Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Prosím znalé Seikaře. Mám dlouholeté Monster black a rád bych je oživil a vyměnil cifer za oranžový.

Tento prodejce je nabízí: https://www.watchmaterial.com/orange-dial-skx781-seiko-monster-diver-green-luminous/

Dá se poznat jestli se jedné o original či Aftermarket?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím znalé Seikaře. Mám dlouholeté Monster black a rád bych je oživil a vyměnil cifer za oranžový.

Tento prodejce je nabízí: https://www.watchmaterial.com/orange-dial-skx781-seiko-monster-diver-green-luminous/

Dá se poznat jestli se jedné o original či Aftermarket?

 

Díky.

Zkus napsat do Koscomu: objednat z jejich strany a zároveň nechat u nich vyměnit ciferník by neměl být až takový problém. A ve finále by Tě to možná mohlo vyjít i levněji. A nebo zkus napsat Robovi do Holandska, starých náhradních dílů má poměrně hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak se taky přidám - tenhle týden jsem se k Monstrům dopracoval. Už potřetí. První byly oranžády I. generace, druhý oranžády II. generace, no a teď už je malej výběr a vysoký ceny, tak to vyšlo na Draculy. Jako super, to ne, že ne, i když oranžády to nejsou.

 

Zeptám se i tady: neměl by na ně někdo nevyužitej tak, který by byl ochotný prodat? A zeptám se ještě, i když asi zbytečně: nemá někdo oranžády I. nebo II. generace, který ho přestaly bavit? :D

 

post-14317-0-25392300-1573380627_thumb.jpg

 

post-14317-0-44117000-1573380632_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dočkal jsem se!!! Mám je už potřetí a doufám, že už jsou definitivní. Tenhle kousek byly zároveň moje první Monstra, který jsem ale před lety prodal kolegovi. Mezi tím jsem stihl oranžády II., který jsem ale z pomatení chronomysli tady na fóru taky prodal. Už si ani nepamatuju komu. Ale letos mně opět začaly chybět. Poptávat je tady je očividně trochu marný. Začal jsem tudíž škemrat na kolegovi, který je tehdy ode mě koupil. Poprvé mě celkem chladně odbyl, jako že je sice nenosí, ale že to byly jeho první mechaniky, tak néé, nechce se jich zbavit... Ok, říkám si, zkusil jsem to, je to marný. Ale červík hlodal dál. Uplynulo pár měsíců a já jsem na něm zkusil zaškemrat podruhý a už mu nabídnul i konkrétní částku. Kolega, naštěstí nechronomagor, reagoval celkem pochopitelně: "to si děláš prdel?!". Ale ne, nedělal jsem si ji, vysvětlil jsem mu svoji zoufalou situaci a on pochopil :D On to tu sice určitě nečte, ale tímto mu děkuji ;)

 

Zatím jsem je naleštil a budu pro ně hledat něco stylovýho oranžovýho. Jako isofrane by byl super, ale ta cena... Asi pro začátek půjdu do oranž nato strapu a pak se uvidí.

 

Jedna rychlovka :)

 

post-14317-0-11495100-1574417979_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...