Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník LukeD
Odesláno

Sýkora to vždycky hodnotí velmi střízlivě. Mám ho ze všech těch odborníků ve studiu nejraději. Nebojí se toho a řeže do živého. A hlavně je sakra vidět, že tomu rozumí z pozice trenéra, což je světlá výjimka oproti všem ostatním, bývalým hráčům.

 

Docela by mě zajímalo, jak by reprezentace hrála pod jeho vedením.

Odesláno

Nemám tohle polemizování rád, ale dovolím si větičku k zamyšlení. Jak by asi MS mohli vypadat, kdyby celou dobu chytal Francouz? Vím, pokud chceš placku musíš porazit všechny, ale mohlo to být trochu jinak a třeba bychom s Rusy hráli až ve finále. Ale to už je čistá polemizace...

Návštěvník LukeD
Odesláno

Hotovo.

 

Celou dobu je vidět, jak hrají Rusové minimálně o jeden rychlostní stupeň výš než naši. A to se Rusové museli stěhovat, přičemž jejich vlak měl 3 hodiny zpoždění. Ani to je nerozhodilo - možná jen těch pár minut na začátku zápasu. Klobouk dolů před nimi, jakkoli je jinak nemám rád.

Odesláno (upraveno)

Respekt soupeři. Jsou prostě o metu dál. Čechy dlouhodobě trápí koncovka a bez gólu není vítěze. Gratuluji Rusům, ale doufám že nevyhrají. Přeji Švýcarům.

Upraveno uživatelem shewcza
Odesláno

Pa pááa pa

Nemá být to proruský hovado s pussydentem ještě v letadle z Číny?

Jako chápu, že někdo může fandit Rusům proti Amikum, ale proti svým? No nic... jdi do řiti, ty šulku...

Odesláno

Taky nechápu,fandit rusákům proti svým je asi už úchylka :)

 

Je fakt,že na rusáky jsme tentokrát neměli ani omylem.

Odesláno

Tak ja samo fandím našim, ale vsadil jsem na Rusko "menší" obnos, ona ta prohra tak nějak pak míň bolí.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...