Jump to content

Sphinxx

Recommended Posts

S Dejvem bývají standardně super domluvy a kšefty, ale teď to posunul ještě o level výše. Velice příjemný obchod a bude mi kdykoliv potěšením a ctí zopakovat. 

• 1 month later...
  • 1 month later...

15 stran pozitivních hodnocení mluví samo za sebe :) S Davidem už jsme spolu řešili hodinky i auta a vždycky maximálně v topu. Jestli chcete věci na zápěstí nebo na silnici v top stavu a stress free, tady není o čem, 10 / 10.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pokud se nepletu, s Davidem jsem tento týden uskutečnil už čtvrtý obchod během zhruba jednoho roku. Jako vždy precizní a vysoce seriózní spolupráce. Díky Davide.

• 4 weeks later...

S Davidem další obchod a opět z mé strany poděkování za vstřícnost, férové jednání a fajn pokec. Rád jsem Tě poznal, poprvé to bylo osobně. Není co dodat, jen snad, děkuji za obchod a budu se těšit na případný další. Milan

• 2 weeks later...

Tak opět obchod s Davidem a opět na jedničku! Sice to bylo tentokrát trochu náročnější kvůli okolnostem a byly z toho ve výsledku asi 4 měsíce :D Ale nakonec vše zdárně vyřešeno - z čehož plyne, že na to, co David řekne je opravdu maximální spoleh. Plus samozřejmě perfektní komunikace a ochota.

Zkrátka, jak už jsem jednou psal, řešit s Davidem auta i hodinky je radost! 11/10, rozhodně doporučuju a kdykoli znova. 

Od Davida jsem v roce 2020 kupoval Steinhartky Nav-B Uhr Limited Silver Edition. Domluvili jsme se spolu, že bude první, komu dám vědět kdybych prodával a po roce a půl přišel ten čas. Dali jsme si vědět, domluvili se a všechno klapnulo na výbornou dle domluvy, obchod s Davidem mohu z posledních dvou zkušeností vřele doporučit.