Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nudie neber, je to takový hadr, parkrát jsem si je osahal v Berlíně, mají tam svůj shop, ale nezaujali mě ani jedny.Jestli nechceš dát přes 6 litrů za gatě, Tak běž k Tailor´s Lab, ten ti ušije na míru z pořádný džínoviny a do 4litrů se vejdeš. Jinak já jedu na Iron Heart a nemůžu si je vynachválit. Už, aby byl podzim a kratasy šly do skříně.

U Tailor?s Lab stačí jedna návštěva? Trefí ty míry dobře? Jde mi o to, že do Prahy to mám daleko, abych tam jezdil 2x 3x na opravy. Chci tam dojet ať si vezme míry a výsledek ať mám doma v poště a sedí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si rád nechám poradit. 

Je nás tu několik, co má s Nudie špatnou zkušenost. Jak už psáno výše, jestli chceš vyzkoušet, zajdi do denimheads. Pokud chceš superkvalitu, jdi rovnou do Iron Heart. Pro začátek bych asi volil 14oz materiál. Iron Heart má celou řadu různých stříhů, číslovaných podobně jako Levis (555, 666, 777, 888, 634..etc) Narozdíl od konfekce, kde máš jen W a L parametry (L = délka vnitřního švu, W = šířka v pase) ti většina kvalitních značek udává i další parametry jako šířka ve stehnu, délka předního a zadního středového švu (kvůli výšky pasu), šířka otvoru dole...Stačí vzít metr, poměřit své nejlépe sedící džíny a vybírat online. U Iron Heart ti přeměří i ten tvůj specifický kus, který kupuješ, aby nejlépe seděl. I v rámci jedné velikosti bývají odchylky. Zkrácení na požadovanou délku a chainstitch na staré Union mašině je samozřejmostí (za drobný poplatek). Tohle u konfekce nemáš. Těžké látky nad 20oz nejsou pro každého. Je pravda, že čím tlustší matroš, tím víc vynikne, jak se šisují, protože se denim víc "láme" a na hránách pouští indigo.  Ale je v tom v létě vedro. Kalhoty od IH vydrží neskutečně dlouho a když budeš mít problém, necháš si je opravit u Tailor's. Z vlastní zkušenosti pak můžu doporučit džíny od 3 sixteen. Jsou o něco levnější než IH, japonský materiál, šité v San Franciscu. Když už echt Japan, pak Soyaia (Pure Blue Japan), to je pro mě Patek Philippe v džínách, nebo Momotaro. Od každého mám minimálně jeden kousek. Zkoušel jsem i Rogue Territory, ale nesedí mi střihy.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky organíku za rady. To víš, jsem na služebce, tak sjíždím vlákna na CHM, který jsem ještě nečetl a tohle mě chytlo. Nemám u sebe metr, jinak bych asi něco objednal. Asi toho zkusím rovnou víc - zajdu do Denimheads I k Tailor's Lab ať mám na střídání :-). Viděl bych to na jedny 14oz a jedny nějaký bytelnější :-). No uvidíme...pak to sem nahodím. Díky kluci za další mánii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Tailor?s Lab stačí jedna návštěva? Trefí ty míry dobře? Jde mi o to, že do Prahy to mám daleko, abych tam jezdil 2x 3x na opravy. Chci tam dojet ať si vezme míry a výsledek ať mám doma v poště a sedí. :)

To nevim, ale možná by to dal. Ja u nej byl na začátku a na konci a pak jeste na detaily. Ale možná to zvládne naměřit a pak poslat. Oproti konfekci to i tak bude sedět mnohem lépe.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mám taky dal.

Jel jsem tam, vzal jedny MOMOTARO podle kterých jsem si přál velikostne usit včetně detailu, takže není třeba jezdit na zkoušky a vše ti nabídne odeslat poštou.

U Tailor?s Lab stačí jedna návštěva? Trefí ty míry dobře? Jde mi o to, že do Prahy to mám daleko, abych tam jezdil 2x 3x na opravy. Chci tam dojet ať si vezme míry a výsledek ať mám doma v poště a sedí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nudie mám doma asi 4 roky, selvedge raw.

A docela v pohodě.Asi záleží co zrovna použili za materiál.

Ale pravda je, že Momotaro (6let) a Japan Blue (3roky ) jsou o hodně výš s kvalitou.

Dobry výběr i na Cultizm, jen je třeba dobře odhadnout velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

SOSO jsou od včerejška doma, jsou super. Zpracování na můj vkus velmi dobré, včera bylo hnusně, tak jsem je hned vzal do hospody.

Jsou krásně tuhé a tesimmse na chvilky s nimi strávené :)

Sedí parádně, nic jsem nenechával doupravovat, bral jsem 34/36 ....z toho jsem paf jak sedí, a střih tapered je taky akurátní.

Mnou naměřené míry odpovídají webu

post-23865-0-36870800-1564831183_thumb.jpeg

post-23865-0-47787100-1564831200_thumb.jpeg

post-23865-0-18388400-1564831212_thumb.jpeg

post-23865-0-01193300-1564831221_thumb.jpeg

post-23865-0-41535100-1564831231_thumb.jpeg

post-23865-0-81805900-1564831241_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nás tu několik, co má s Nudie špatnou zkušenost. Jak už psáno výše, jestli chceš vyzkoušet, zajdi do denimheads. Pokud chceš superkvalitu, jdi rovnou do Iron Heart. Pro začátek bych asi volil 14oz materiál. Iron Heart má celou řadu různých stříhů, číslovaných podobně jako Levis (555, 666, 777, 888, 634..etc) Narozdíl od konfekce, kde máš jen W a L parametry (L = délka vnitřního švu, W = šířka v pase) ti většina kvalitních značek udává i další parametry jako šířka ve stehnu, délka předního a zadního středového švu (kvůli výšky pasu), šířka otvoru dole...Stačí vzít metr, poměřit své nejlépe sedící džíny a vybírat online. U Iron Heart ti přeměří i ten tvůj specifický kus, který kupuješ, aby nejlépe seděl. I v rámci jedné velikosti bývají odchylky. Zkrácení na požadovanou délku a chainstitch na staré Union mašině je samozřejmostí (za drobný poplatek). Tohle u konfekce nemáš. Těžké látky nad 20oz nejsou pro každého. Je pravda, že čím tlustší matroš, tím víc vynikne, jak se šisují, protože se denim víc "láme" a na hránách pouští indigo.  Ale je v tom v létě vedro. Kalhoty od IH vydrží neskutečně dlouho a když budeš mít problém, necháš si je opravit u Tailor's. Z vlastní zkušenosti pak můžu doporučit džíny od 3 sixteen. Jsou o něco levnější než IH, japonský materiál, šité v San Franciscu. Když už echt Japan, pak Soyaia (Pure Blue Japan), to je pro mě Patek Philippe v džínách, nebo Momotaro. Od každého mám minimálně jeden kousek. Zkoušel jsem i Rogue Territory, ale nesedí mi střihy.  

Ja mam od Nudie uz ctvrty kalhoty a nemuzu si ztezovat, samozrejme nevydrzej tolik co lepsi znacky. Mne se na nich libi sposta moznosti vybrat si strih, barvu velikost na miru apod. kupuju vetsino v cervnu kdy maj slevy, takze mne nijak netrapi, ze vydrzej jen 2-3 roky.

Denimheads teda vubec nedoporucuju, neskutecne neochotna a pomala obsluha(asi ze mne nekoukaj prachy) a 3/4 veci co nabizi na webu nemaj skladem, respektive uz to asi prodali ale potrebujou na neco nalakat hejly... sorry proste to tak na mne pusobilo a to sem tam nechal 12 litru ehm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam od Nudie uz ctvrty kalhoty a nemuzu si ztezovat, samozrejme nevydrzej tolik co lepsi znacky. Mne se na nich libi sposta moznosti vybrat si strih, barvu velikost na miru apod. kupuju vetsino v cervnu kdy maj slevy, takze mne nijak netrapi, ze vydrzej jen 2-3 roky.

Denimheads teda vubec nedoporucuju, neskutecne neochotna a pomala obsluha(asi ze mne nekoukaj prachy) a 3/4 veci co nabizi na webu nemaj skladem, respektive uz to asi prodali ale potrebujou na neco nalakat hejly... sorry proste to tak na mne pusobilo a to sem tam nechal 12 litru ehm

Vubec se neomlouvej, sto lidi, sto zkusenosti. Ja mel od nich 3 kusy obleceni, ani jedny dziny. 2 kosile a jedny plateny kalhoty. Vsechno Made in India, krivy svy, nekvalitni materialy. Jsem holt zmlsanej bastard japonskou produkci. Za mne proste Nudie nepatri do stejne ligy, jako firmy, ktery mam rad. Je to pro me takovy H&M..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cert vem tohle forum...

Dneska objednano u SOSO Brothers - 14,5 uncove JP tradi indigo

Sice uz nedavaji 50% slevu na prvni objednavku, ale maji teda zas 40% jako summer sale - s par blbostma navrch 3k s postovnym (29usd ze svedska je zlodejina :))

cca za 4 tydny taky postnu par fotek a dojmu

 

Ted uz jenom zasadni otazka... co bude dalsi? nuz, poradny kavovar, red wingy... :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cert vem tohle forum...

Dneska objednano u SOSO Brothers - 14,5 uncove JP tradi indigo

Sice uz nedavaji 50% slevu na prvni objednavku, ale maji teda zas 40% jako summer sale - s par blbostma navrch 3k s postovnym (29usd ze svedska je zlodejina :))

cca za 4 tydny taky postnu par fotek a dojmu

 

Ted uz jenom zasadni otazka... co bude dalsi? nuz, poradny kavovar, red wingy... :))

Já použil jiný mail a měl jsem ještě 50%. Jinak oni sice potvory píšou, ze je to švédská pošta, ale balík mi přišel z Pekingu. :) A aby to nebylo jednoduché tak jsou to Švédi, co to nechávají šít v Thajsku, ale jak jsem psal, přijde to z Pekingu :) Hlavně že jsou kvalitně zpracované a denim je japonský
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...