Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak to bude asi docela omyl, denim mastí v číně FABRIC TYPE: Indigo denim[/size]

FABRIC ORIGIN: China, Fansun Mill[/size]

https://www.instagram.com/p/BLBg3t2g5i0/?hl=cs

Já měl teda při objednávce napsané Japonsko (některé látky jsou z Činy). Tak nevím jak to mám chápat, nemám to přečtené skrz na skrz jako ty :*

post-23865-0-20644800-1565294474_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tyhle jsou určitě z japonského denimu. Ale protože mi je žena omylem naložila do pračky, nemůžu v nich mezi lidi. Tak jsem je vzal na stavbu a díky tomu se tyhle pokažené jeansy můžou chlubit tím, že je jako jediné svoje používám na to, na co byly původně vymyšleny :-)

 

post-14111-0-23357000-1566078991_thumb.jpg

 

post-14111-0-96296300-1566079028_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle jsou určitě z japonského denimu. Ale protože mi je žena omylem naložila do pračky, nemůžu v nich mezi lidi. Tak jsem je vzal na stavbu a díky tomu se tyhle pokažené jeansy můžou chlubit tím, že je jako jediné svoje používám na to, na co byly původně vymyšleny :-)

Proc s nima po nalozeni do pracky nemuzes mezi lidi? Ja mam na vsech ze muzou do pracky, kdyz to peru na 20 stupnu a susim rozlozeny tak to zadny prehyby nezanechava. I tak na to celkem seru a peru na 30 a pak to skonci v susicce kde to dalsi dva dny zapomenu. :D Dle stitku muzu vsechny jeany co mam prat na 30°C.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle jsou určitě z japonského denimu. Ale protože mi je žena omylem naložila do pračky, nemůžu v nich mezi lidi. Tak jsem je vzal na stavbu a díky tomu se tyhle pokažené jeansy můžou chlubit tím, že je jako jediné svoje používám na to, na co byly původně vymyšleny :-)

attachicon.gifIMG_20190814_144434_HDR_compress11.jpg

attachicon.gifIMG_20190815_122126_HDR_compress94.jpg

Za tenhle look se u některých značek platí nekrestanske peníze. Tak je po ?šichtě? hlavně neper a normálně je nos za.ebané, je to cool :) :) Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to taky vyzkouším. Má první zkušenost s něčím, co by se snad dalo nazvat kvalitní denim (vzal jsem pro sychr hned dva kousky): 16oz Samurai a 21oz Iron Heart

 

První dojmy:

- Asi mám zlomený palec pravé ruky od zapínaní knoflíků během zkoušení

- Když jsem se po zkoušení nastřelil do svých starých džínů, ve kterých jsem přišel, připadalo mi to jak hadr na podlahu :-).

- Zajímavý je to číslování....jedny v pase 36, druhý 33, ale pocitově mi přijdou stejný, tak nevím, jak to ti japončíci číslujou...

 

Tak uvidíme, jak to půjde dál. Zítra jdu vyvětrat Samuraiky na 4 dny ho Holandska. 

 

 

post-27283-0-02440800-1566162565_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc s nima po nalozeni do pracky nemuzes mezi lidi?

Protože je žena vyprala asi na 60° a nechala na plný kule vyždímat, takže se dolámaly, jak neměly, a bylo to hodně vidět. Je teda fakt, že časem se to zase ztratilo, ale prostě nemají to správné odrbání, jaké mají raw gatě mít.

 

Za tenhle look se u některých značek platí nekrestanske peníze. Tak je po ?šichtě? hlavně neper a normálně je nos za.ebané, je to cool :) :)

No tak ale s tím bych takhle taky nemohl mezi lidi, bo kromě cool looku nabraly i docela "charakteristický" pach ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...