Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Myslim ze to nedam. Zmeral som si hlavu a vyslo mi 58. Potom som ju zmeral este raz a vyslo mi 54. Zmeral som si vnutorny obvod baretky co mam ( velkost L je na visacke) a ta je 53. Som v koncoch.

Nemáš někoho po ruce, kdo by ti tu kebuli změřil? Krejčovským metrem je to celek banalita, čučím, že taková capina může být věda  :eek:

Tady máš návod z mimibazaru       https://www.mimibazar.cz/inzerat/35820510/jak-spravne-zmerit-hlavu-na-cepicku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměř čepku, ale hlavu, čepice se na hlavě natáhne a nějakej centimetr se ztratí raz dva. Mám kebuli 58 a celek všude to je Mko. 

Tak to by ti mělo být s těma 53cm Sko a budeš rád za pořádný uši :), stejně myslím, že blbě měříš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze to nedam. Zmeral som si hlavu a vyslo mi 58. Potom som ju zmeral este raz a vyslo mi 54. Zmeral som si vnutorny obvod baretky co mam ( velkost L je na visacke) a ta je 53. Som v koncoch.

Také by to mohlo být tím,že pokud intenzivně přemýšlíš hlava se roztahuje  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, blíží se den objednávky mé první bundy Barbour, chci voskovanou (klidně mi ji vymluvte), střední délku a celoroční použití (v zimě to budu prokladat merino svetrem, vlozku ani zateplenou bundu nechci). Líbí se mi styl Bedale a Duke, napadá vás ještě nějaký model? Něco takového, když se řekne rolex, tak lidi hned napadne submariner, tak když se řekne Barbour, tak je nějaký ?nej? model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este beaufort je na zvazenie.. Inac celorocny barbour imho neexistuje. V niecom ti bude v lete moc teplo, v inom v zime moc zima

Tak řekněme jaro-podzim, v létě bundy moc nenosím a na Vánoční trhy mám parku. Nejčastější přesuny jsou autem.

Jsem převážně nakloněn Bedale v černé barvě, ostatní, comse mi líbily tak jsem prošel na YouTube a jsou celkem úzké

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně jdi do 46, já mám 183/115 , mám 48 Bedale

edit: tedy je to relaxed fit

No když tam není označení střihu, tak předpokládám, ze to bude regular. U 46 se bojím, ze bude krátká, všechny hadry nosím XL.

Nebo je to primárně obvod hrudníku a nemá to s délkou moc společné?

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl zkusit Bedale 46 v krámě, měli tu klasiku a ta byla široká jak ten zmiňovaný pytel a snesl bych delší, takže objednám tu slim fit v xxl a melo by to byt OK.

Přikládají k balíku v country attire papír na free vracení?

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak černý Bedale SL objednán v XXL a teď se budu před spaním každý den modlit aby mi sedl. Hodně mi pomohla návštěva butiku v Ově, kdybych tam dneska nejel tak bych objednal klasiku Bedale 46 (nedej bože 48) a byl bych nasraný....měl jsem ji širokou a kratší, takze diky těmto informacím jsem vzal užší a delší a uvidíme...když bude nejhůře tak ji pošlu zpět. Zkoušel jsem tam jeste jednu XL v úzkém střihu (myslím ze to byla Lutz) a trochu me tahala za křídla.

Ten Bedale sl XXL proste musí padnout a basta!!! :-) Jestli bude tahat za křídla tak prestavam cvicit a jdu tvarovat postavu do hrušky :-))

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucka, první mastná bunda doma. Jsem z ní nadšenej, paní mě má trochu za váguse, ale zvykne si.

 

Technická otázka. Zdá se mi to, nebo je ta bunda po pár vzetích taková uválená, chlupatá...? Odchlupujete pravidelně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...