Přejít na obsah

Prischerné fotky


prischera

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Moty napsal:

To je víc než dobrý, je to luxus🥰

Ze jo, lezela mi ta guma bez vyuziti doma a ted jsem z toho dost nadsenej. Akorat ted teda nemuzu prodat STO Tunaky 😂

před 4 hodinami, shewcza napsal:

Tvoje fotky, to je dokonalost!

Diky, od tebe pochvala potesi dvojnasobne :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 2. 3. 2024 v 14:29, Kid_A napsal:

Krasny GS a krasne remenivo!!!!

 

V 2. 3. 2024 v 17:24, horskjan napsal:

Nádhera, jak hodinky, tak řemen. Dohromady to bezvadně ladí... 👍

 

V 2. 3. 2024 v 18:05, eloga napsal:

Celé vlákno a fotky :punk:🎖️🏆  

Naprostá dokonalost - jak je psáno výše - i kompozičně - nádhera. 

 

V 2. 3. 2024 v 18:32, childe napsal:

S tím modrým řemenem vypadají skvěle. Takové super neformální 👍

Díky pánové, moc mě ty hodinky baví. Díky své jednoduchosti jsou v konečném důsledku velmi hravé. Určitě ještě k nějakým experimentům s řemeny dojde. Jen škoda těch 19mm rozteče..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Po dlouhé době přidám novou fotku. Nejde o nové hodinky, právě naopak tyhle IWC jsou v naší rodině dlouho dobu a jejich historii, už jsem zde tuším zmiňoval. Mám je moc rád, i když na denní nošení to není. Před časem prošly generálkou v Onyxu a bylo na čase vyřešit jejich důstojné vystavení. Požádal jsem manželky strýčka, který je velmi šikovný řezbář i když trochu samorost, aby mi vyrobil skřítka, který bude hodinky držet. Výsledek můžete vidět na fotce níže. Krom zmíněné sošky jsem dostal i darovací povídku o tom, co je skřet zač a proč má svírá v rukou hodinky. Mám velkou radost z výsledku, hodinek i sochy a tak se tu o ni alespoň obrázkem podělím.

IMG_5061-Enhanced-NR.jpg.f0de5ab0524e296aed1c323955bfcef9.jpg

IMG_5064-Enhanced-NR.jpg.d3bed9c36a3307a2b277352cb5fb3e10.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2024 v 19:52, prischera napsal:

Po dlouhé době přidám novou fotku. Nejde o nové hodinky, právě naopak tyhle IWC jsou v naší rodině dlouho dobu a jejich historii, už jsem zde tuším zmiňoval. Mám je moc rád, i když na denní nošení to není. Před časem prošly generálkou v Onyxu a bylo na čase vyřešit jejich důstojné vystavení. Požádal jsem manželky strýčka, který je velmi šikovný řezbář i když trochu samorost, aby mi vyrobil skřítka, který bude hodinky držet. Výsledek můžete vidět na fotce níže. Krom zmíněné sošky jsem dostal i darovací povídku o tom, co je skřet zač a proč má svírá v rukou hodinky. Mám velkou radost z výsledku, hodinek i sochy a tak se tu o ni alespoň obrázkem podělím.

Parádní kapsáče i skřítek, ale Antone Pavloviči, není to málo, co máte v pozadí?🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2024 v 21:36, bohus76 napsal:

Velmi pěkné IWC a krásná soška, máš šikovného strýčka.

Díky, máme toho od něj doma víc, ale tohle je s přehledem největší kus, Také na něm pracoval přes půl roku.

před 16 hodinami, Pozorovatel napsal:

Super, zajímala by mne i ta povídka o skřítkovi 🙂

Jak jsem psal, je to samorost. Povídka je ručně psaná a na přepis jsem línej :)

před 43 minutami, Moty napsal:

Parádní kapsáče i skřítek, ale Antone Pavloviči, není to málo, co máte v pozadí?🤣🤣

Díky, to víš že je to málo. Ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chronobundus opět zaúřadoval a tak jsem si došel pro hodinky po kterých jsem  dlouho koukal a odolával. Union Glashütte Julius Bergter Chronograph. Hodinky jsou z roku 2004, tedy z doby kdy Union byl přímo pod křídly GO. Tepe v nich GO manufakturní kalibr 30-06 s ručním nátahem, který v té době pro GO projektoval Stefan Kudoke. Hodinky jsou v nenošeném stavu a prošly v Unionu generálkou protože těch 20 let na mě jen čekaly ve sbírce :). Rozměry jsou dokonalé, průměr je 39mm, na výšku mají 13,2mm a rozteč je příjemným 20mm. Ciferník je naprosto jednoduchý s modřenými ručkami.

IMG_5156-Enhanced-NR.jpg.517a745fa7b5769707d2ad9184d4cb71.jpg

IMG_5167-Enhanced-NR.jpg.1d1bacf8de32412881b32b91d2431881.jpg

 

  • Like 2
  • Dát hlas 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mám moc rád, navrch nenápadná jednoduchá elegance, ovšem když člověk koukne pod sukně, tepová frekvence se nu sakra zvýší. Moc pěkně jsi vybral!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...