Přejít na obsah

IWC ? BIG PILOT's Watch Edition ?Le Petit Prince?


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tedy hodinky jsou to krásný, všechna čest. Je pravda, že jsou nafintěný, ale i piloti se sem tam musí z kombinézy a bundy hodit do gala a gelu. Vadí mi ovšem ta roztrhaná minutová stupnice navíc v kombinaci s pětinami vteřin - přiblblé, ne ? Ále nejde mi na rozum, jak mohli udělat hodinky Luftwaffe s Malým princem. To je prostě hanba jak Zeman. Ještě je měli poslat tomu letci, co Exupéryho sestřelil jako pozornost na památku ...... nějak to s tím cosmesitosmesi přehání.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Vo Viedni v butiku ich maju:

DSC_0604.jpg

DSC_0607.jpg

DSC_0606.jpg

Od manazera butiku som sa dozvedel (ak sme sa spravne rozumeli samozrejme) pre mna novinku, a to : ze edicia Le Petiti Prince by mala mat iny odtien modrej ako hodinky z edicie Laureus. 

Hodinky su to krasne, ale boli mi velke, co som aj skonstatoval- ale dalsiu vec co som sa dozvedel: ze pri mojej vyske by to vobec nevadilo. Veru skuseny predajca.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...
  • po měsících...

Nevi nekdo, jestli ta verze Le Petit Prince je nejak casove omezena? Nebo uz bude natrvalo v nabidce? A pak.. Mame zde nejakeho odbornika na IWC? Zajimalo by me, jak maji reseny ten vnitrni a vnejsi AR? Nikdy jsem nemel hodinky s vnejsim AR, mozna ta vrstva bude odolna, ale prijde mi ten vnejsi AR maximalne nepraticky, prece se to musi velice snadno poskrabat.. Nebo ne?:) Ma nejakou barvu vnejsi AR nebo jen ten vnitrni haze barevne odlesky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tmoris -  a nechces sem hodit odkaz, at se na ty zmeny muzeme mrknout? Videl jsem tuhle edici jen na fotkach, videu, nikoliv zatim nazivo, ale ta modra je bozska.. Tudiz nemuseli by vubec nic menit..:P Takovy pilotky od IWC, to by byly docela fajn hodinky pro kategorii - definitivni.. hmm :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám radši ty staré klasiky, tyto jsou už takové "navoněné" a postrádají punc klasických jednoduchých pilotek.

 

Matej09: tak to je docela zajímavý přístup...když jsou mi velké, ale jsem vysoký, tak to nevadí. Když jsou mi velké, ale jsem malý, tak to vadí....to mi připomíná nákup u vietnamcu....šuší moc panovi šuší...velikost akorát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...