Přejít na obsah

Tudor Pelagos Blue


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 267
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Tyhle hodinky mne poslednich par dni vrtaj v hlave...

Nejak se nedokazu rozhodnout jestli je to pro mne WOW nebo MEH :)

Na prvni pohled mne dostala ta modra... a odradila hodinova rucicka.

A po par dnech jsem si na ten palcat docela zvykl a modra se mne libi porad. A k tomu ten titan. No mam nad cim premyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sibir si pamatam na prvom rolex zraze ked som doniesol cierne pelagosy tak si mi povedal: "Ty vole to jsou tak nudny hodinky, jak sis to mohl koupit" :)

 

inac su po peckove hodinky aj cierne aj biele, skutocne tooly a snad najlepsie z tudor produkcie...

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sibir si pamatam na prvom rolex zraze ked som doniesol cierne pelagosy tak si mi povedal: "Ty vole to jsou tak nudny hodinky, jak sis to mohl koupit" :)

 

inac su po peckove hodinky aj cierne aj biele, skutocne tooly a snad najlepsie z tudor produkcie...

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Cerny sou nudny, modry sou wow :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj chlapi, nakonec jsem to nevydrzel, a vcera jsem si je objednal v cerne (in-house), a to jsem jeste neprodal svuj celokeramiocky Fastrider Black Shield :), ktery se mi libi, a super na nem je, ze je v podstate neposkrabatelny.

 

A to je prave moje jedina obava - ze se budou snadno skrabat. Postnete sem prosim fotku ti z vas, co je maji rok a dele, v jakem je mate stavu.

 

Diky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Black Shield jsou jsou skvely hodinky, jsou v podstate imunni vuci casu, protoze za 100 let budou vypadat porad stejne. I presnost je skvela +3s/den pri bezne noseni, -2s/den, kdyz jsou v natahovaci na nejnizsi rychlost. Fakt jim nemam co vytknout (a ja mam ke vsemu vytky :) ), a mit zbytecnych 80k Kc, tak je neprodavam.

Nicmene po par letech ve me uzral Pelagos, takze se zatnutymi zuby prodavam. Jen se bojim, abych treba za pul roku prodeje nelitoval, protoze zjistim, ze se mi Black Shiled precejen s odstupem casu libi vic. Stalo se vam to nekomu, ze jste prodali a pak si po case za to rvali vlasy? Pokud ano, jaky model to byl?

 

@Perkusnik, mam hodinare, ktery mi umi sehnat hodinky za o neco malo lepsi ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...