Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Přesně tak. Nošení. Je to rozdíl den a noc na nošení. Ruky nemám jak lopaty, takže velikost rukojeti jsem nevyužil. Aj vybrání pro prsty mi sedí. Akorát mi zásobníky z G19 nepřijdou tak spolehlivé jako z G17 nebo G26. Čas od času se mi v něm šprajcnou náboje, jakoby slabá pružina či co. Prostě buď se ve vnitř nějak potočí nebo opřou o zúžení a nenechají se vytlačit nahoru. To musím vysledovat, ale doufám, že se to ochodí. Jinak G17 mi přijde, co se týče spolehlivosti trochu sklamání. G26 jsem dal cokoliv a to pochroustala, ale téhle bestii polopláště nechutnají (S&B 124gr a 100gr). Až se to celé trochu víc ochodí, dám tomu znovu šanci. Jinak nemám co vytknout u zbraně této velikosti určené na nošení. Sice je to ročník 2016, ale asi díky závitu je to ještě komplet made in Austria. Gen 3, ale je to spíš Gen 3,5 - odlévaný vytahovač, nová povrchovka závěru, táhlo spouště má zakulacením pro pružinu spouště, gen 4 zásobníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to bych si netroufnul. Jak jsi to dělal ?

Už jsem s tím 17 kupoval, že půjde pod kudlu. Ale nechtělo se mi do toho. Ale po zjištění, že tohle se fakt blbě nosí jsem se osmělil. Načmáral jsem si úhel dna nového zásobníku + šachty. Původně jsem chtěl mít zásobník zapuštěný do rukojeti jako má 26, ale nakonec jsem od toho upustil, protože to nemá ani 19 a i se to jednodušeji dělá. Nerad dělám s dremlem, tak jsem vzal takovou jakoby pilku na železo, ale to po tom plastu jen jezdila. Neskutečně houževnatý materiál. Takže dremlem uřízl, spíš utavil nějakou část,abych měl tak 3mm na broušení. Po uříznutí šup zásobník do vnitř,abych viděl, kde zabrat na šmirglu na rovném stole víc a takle tak dlouho, dokud to nezacvaklo. Pak jsem dremlem uřízl tu šikminu v zadu a tu dodělával na pásové brusce nebo jak se tomu říká, prostě nekonečný šmirgl. Toho jsem se bál, ale je to lepší jak šmirgl na stole a rám v ruce. Líp se tam dodržují úhly a byl celkem jetý, takže nebral agresivně. Vzal jsem ještě spodek, aby měl zásobník po zacvaknutí ještě trochu vůli. Z téhle brusky byl plast úžasně lesklý, jakoby z fabriky. Kdybych to nechal takle, tak to vypadá 100% profesionálně, ale chtěl jsem udělat zešikmení hrdla šachty pro zásobník, aby tam líp šel pod úhlem, takže do dremla brusku a šel jsem ubírat, ale to se člověk nedostane do rohů, takže kvůli rohům a celkovému zrovnoměrnění jsem to pak dral ručně pilníkama. Piplačka. Výsledek se zhoršil tak na 90% profesionality, ale funkční to je. Pak jsem vzal leštící kotoučky a kašičky a jal se leštit spoušťový mechanismus, pojistku zápalníku(kupodivu se asi po 200 ranách sám začal loupat) a hranu zápalníku. Na 26 mi vadila hrbatá spoušť. Větší modely mají hladkou a to je fajn, ale pořád mě do prstu tlačila pojistka spouště, takže jsem ji zbrousil, aby byla přesně se spouští a netrčela. Teď netlačí a hlavně je stále 100% funkční, ikdyž natlačím prst maximálně nahoru nebo vlastně kamkoliv. Takže nynější stav je klasická stojina, silnější pružina spouště, slabší pružina blokace úderníku+všecko vyleštěné a jsem spokojený. Čekám až bude možnost pořídit 4,5lb pružinu úderníku, protože 4lbs mi neodpaluje zápalky+se hádá se silnější pružinou spouště, takže nefunguje blokace úderníku a spouště na 100% a k tomu chci stojinu Ghost Tactical 5lb kvůli zmenšení resetu. Ty odlehčené stojiny mi vůbec nesedí svojí gumovostí a delším chodem/resetem.

Takže teď už zbývá sehnat závitník a pudu si hrát s brzdou na ústí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ggrand, klobouk dolů. Kdysi jsem u svého oblíbence Chrise Costy viděl od SAI upravenou G17-19 v dost podobném provedení (tam bych tipoval, že jako základ posloužil rám G19, závěr G17 a nějak to ladili) a tiše jsem záviděl.

Nechtěl bys mi přežižlat moji Gen3 sedmnáctku? ;)

Rád bych se do toho pustil, ale jsem hříčkou přírody, která mi nadělila dvě levé horní končetiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...