Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ale volby to přece nemohou změnit! Ta směrnice je závazná /pokud projde/ pro všechny a pokud by nebyla včleněna do národního zákonodárství, tak přijdou sankce - to jsme si za nadšeného hýkání schválili v "Lisabonu" a na důkaz toho visí na Hradě ta vlajka-nevlajka protektora-EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale volby to přece nemohou změnit! Ta směrnice je závazná /pokud projde/ pro všechny a pokud by nebyla včleněna do národního zákonodárství, tak přijdou sankce - to jsme si za nadšeného hýkání schválili v "Lisabonu" a na důkaz toho visí na Hradě ta vlajka-nevlajka protektora-EU.

Proto přeci píšu, že dám hlas komukoliv, kdo nás vyvede z EU. Vláda svobodné ČR která nebude v EU může schválit jaký zákony bude chtít. I kdyby se v Bruselu stavěli na turbany.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto přeci píšu, že dám hlas komukoliv, kdo nás vyvede z EU. Vláda svobodné ČR která nebude v EU může schválit jaký zákony bude chtít. I kdyby se v Bruselu stavěli na turbany.  

Mám to stejně Cyrile, doba, kdy jsem členství v EU považoval za pozitivní, je pryč. A nemyslím, že by došlo ke katastrofě, navíc to bude domino, vystoupí první a EU se zhroutí jako domeček z karet. Pokud se netransformuje zpět v něco jako bylo EHS - hspodářská spolupráce bez dalších podmínek a závazků.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Evropsk%C3%A9_hospod%C3%A1%C5%99sk%C3%A9_spole%C4%8Denstv%C3%AD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, to jsou ty bouchačky fakt tak důležité? Věc, která je konstruována primárně proto, aby škodila a ubližovala, zraňovala a zabíjela? Sorry, já vím, že to nemusím číst, ale viděl jsem prodej zbraně v prodejním vláknu, tak mi to nedalo. Vím, že zůstanu asi osamocen, zvlášť v tomto vlákně, ale musel jsem to napsat. Viděl jsem za posledních 35 let tolik nemocných, raněných, umírajících a mrtvých, viděl jsem lidi vykrvácet z nádorem proděravělých krčních tepen a nemohl jsem jim pomoci... Vadí mi zbraně na hodinkovém foru, prostě mi vadí. Jen můj názor.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr Svenda, tak tohle vlákno ignoruj, stejně tak, jako ostatní ignorují jiná vlákna. V této sekci je spousta vláken, která mi nic neříkají, takže tam nelezu a neříkám jim, jak mi jejich vlákno připadá zbytečné a že by na fóru o hodinkách nemělo co dělat. Záměrně nedávám žádný příklad, protože se nechci dotknout ničí záliby.

 

Edit: Nějak mi uniká, co mají zbraně společného s nádorem krční tepny, ale asi jsem jen momentálně zaostalý....

Upraveno uživatelem Lenin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ted si vem, ze je tady dokonce (nejedno) vlakno o autech.

 

Bez legrace a nadsázky...  umírajícího střeleného jsem naštěstí ještě neviděl, ale umírajícího po autonehodě bohužel ano...  

PS: kolega Švenda si určo dělal jen švandu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, to jsou ty bouchačky fakt tak důležité? Věc, která je konstruována primárně proto, aby škodila a ubližovala, zraňovala a zabíjela? Sorry, já vím, že to nemusím číst, ale viděl jsem prodej zbraně v prodejním vláknu, tak mi to nedalo. Vím, že zůstanu asi osamocen, zvlášť v tomto vlákně, ale musel jsem to napsat. Viděl jsem za posledních 35 let tolik nemocných, raněných, umírajících a mrtvých, viděl jsem lidi vykrvácet z nádorem proděravělých krčních tepen a nemohl jsem jim pomoci... Vadí mi zbraně na hodinkovém foru, prostě mi vadí. Jen můj názor.  

Ušel ti jeden podstatný fakt. Nezabíjí zbraně, ale lidi. Tímhle faktem bych v tom tvém filozofování asi začal. A je jedno, jestli jsou to lidi, kteří pomocí letadel zabili další lidi, když s nimi narazili do dvojčat, nebo Olga Hepnarová, která zabila spoustu lidí na zastávce, když do nich vjela náklaďákem. Bouchačky s tím nemají nic společného. Jsi vedle jak ta jedle. Ale tak uvažujících lidí, jako jsi ty, je víc. Bohužel i na místech, kde se produkují zákony.  

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, to jsou ty bouchačky fakt tak důležité? Věc, která je konstruována primárně proto, aby škodila a ubližovala, zraňovala a zabíjela? Sorry, já vím, že to nemusím číst, ale viděl jsem prodej zbraně v prodejním vláknu, tak mi to nedalo. Vím, že zůstanu asi osamocen, zvlášť v tomto vlákně, ale musel jsem to napsat. Viděl jsem za posledních 35 let tolik nemocných, raněných, umírajících a mrtvých, viděl jsem lidi vykrvácet z nádorem proděravělých krčních tepen a nemohl jsem jim pomoci... Vadí mi zbraně na hodinkovém foru, prostě mi vadí. Jen můj názor.  

pozor, ještě tu je také vlákno Co pijete a Cigára/doutníky :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr Svenda - já bych k předchozím argumentům doplnil, že zbraně v tomto vláknu nezabíjí. Naopak jsou prostředkem, který, chrání a zachraňují životy svých majitelů, jejich blízkých a jejich majetek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je asi na každém zvlášť, jak se vypořádá s potřebou bránit sebe i své blízké v tomhle světě. Rozhodně bych se ale vyvaroval vnucovat komukoli svůj názor, nebo jej soudit za jeho postoj. Snad se jednou toleranci naučí i "sluníčkáři".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, že členové tohoto fóra patří k osobám, které se snaží alespoň trochu pochopit věci, ke kterým se vyjadřují. Kdybych zde napsal, že nejlepší zbraní je Beretta 418, protože ji přece používá James Bond, tak mě půjdete zastřelit. Vaše informace/znalosti o fungování EU z hlediska prosazování národních zájmů, možného výkonu jejích pravomocí, pravidel legislativního procesu, fungování institucí či implementace unijního práva jsou ale na podobné úrovni, jako mé o přebíjení nábojů. Nápověda: o nábojích vím, že se strkají do zbraně...

 

Každý má právo nadávat, na co chce, ale pokud zde upalujete za názor třeba P. Švendu, tak si raději také raději zjistěte něco o věcech, ke kterým se "kvalifikovaně" vyjadřujete, jinak se zde opravdu měníme v novinkové stádo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...