Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To by me normalne zajimalo, kolik zivotu uz v historii zachranila takova flobertka:)

Mě teda taky. Určitě na to bude někde nějaká chytrá statistika. Ale není nad dobrej pocit....Já bych se rozhodně s někým, kdo něco takovýho proti mě vytáhne, do křížku nepouštěl. A  o to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To zní zajímavě - je to Tvoje myšlenka, nebo se o tom dá ještě někde něco přečíst? To totiž zní jako jediný důvod, proř to cpát do Ústavy, jinak je to kravina. Ale takhle by to byla pecka - klasická česká finta :-)

Je to klasická česká finta a má ji na svědomí náš GunLex - z mojí hlavy to není, já jenom píšu slušné maily europoslancům. Edit: A podepisuju petice, samozřejmě.

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zní zajímavě - je to Tvoje myšlenka, nebo se o tom dá ještě někde něco přečíst? To totiž zní jako jediný důvod, proř to cpát do Ústavy, jinak je to kravina. Ale takhle by to byla pecka - klasická česká finta :-)

 

To zní zajímavě - je to Tvoje myšlenka, nebo se o tom dá ještě někde něco přečíst? To totiž zní jako jediný důvod, proř to cpát do Ústavy, jinak je to kravina. Ale takhle by to byla pecka - klasická česká finta :-)
Je to klasická česká finta a má ji na svědomí náš GunLex - z mojí hlavy to není, já jenom píšu slušné maily europoslancům. A podepisuju petice, samozřejmě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo sú také drahé ? To je asi blbost davat zato 200euro. Pardon.

Ide o to, na co to chces.... pokial na zabavu, tak kazda sranda nieco stoji. Pokial na obranu, tak si sa vydal zlym smerom, sprav si zbrojak a obstaraj si plnotucnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za to, že ve většině případů, kdy už by se tahala puftole, by stačila i plynovka, ale jak libo...

Plynovka by mozno stacila ale ja osobne by som pred nelegalne drzanou zbranou urcenou prevazne na zabavnu strelbu dal prednost legalne drzanej zbrani na sebeobranu urcenej.

 

Vychadzam teda z toho ze kolega koketuje s myslienkou zohnat si v Rakusku pistol raze 22lr, ktore sa tam daju kupit na obcianku (rakusku) ale asi by nebol velky problem nejakeho Rakusana presvedcit aby mu nejaku obstral. U nas (CR/SR) su to vsak zbrane kategorie B (ZP+NP) tak isto ako ine omnoho vykonnejsie. Pokial mi ale nieco uniko tak ma prosim rychlo opravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plynovka by mozno stacila ale ja osobne by som pred nelegalne drzanou zbranou urcenou prevazne na zabavnu strelbu dal prednost legalne drzanej zbrani na sebeobranu urcenej.

 

Vychadzam teda z toho ze kolega koketuje s myslienkou zohnat si v Rakusku pistol raze 22lr

Možná by stačilo číst a nemusel bys vycházet z nevyřčených doměnek. Stránka zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rohm rg12 je teda podla mna 6 ranny DA revolver raze 22lr ci?,.....

 

a ak aj nie je, tak ja mam za to ze predajcovia a distributori v CR/SR su natolko schopni aby cloveku obstarali akukolvek legalne dostupnu zbran a nemusel ju kupovat v Rakusku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plynovka by mozno stacila ale ja osobne by som pred nelegalne drzanou zbranou urcenou prevazne na zabavnu strelbu dal prednost legalne drzanej zbrani na sebeobranu urcenej.

 

Stačila??? Na mě někdo vytáhnout plynovku, tak jestli to je plynovka nebo není, budu zjišťovat až poté, co bude mít ten nebožtík průstřel hrudníku....

Než tahat plynovku, tak je fakt rozumnější mít v ruce banán.

Upraveno uživatelem dan010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...