Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Hezký příběh a pán je Rolexák jak se patří - možná by tady na fóru mohl být příkladem, že se dá vydržet spoustu let (celý život) s jedněma hodinkama :D (ovšem když je opravdu miluješ, jsou to Rolexy a něco ti je nesežere apod. :) ).

 

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 hours ago, milomac said:

To si takhle jednou postavíš skleník, zasadíš rajčátka, papričky, chodíš zalejvat, těšíš se na úrodu vitamínů a jednoho dne ...

https://www.krimi-plzen.cz/a/zavodni-vuz-ve-skleniku/

 

Tak to je a není vtipný zároveň. Skleník k nas*ání samozřejmě. K pousmání ta náhoda, že je to kolegův závoďák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KFL Tak je škoda i krásného soutěžního auta, které utrpělo újmu, ale celkově to dopadlo ještě dobře, než kdyby chlapi trefili sloup apod....

Chtěl jsem se jít podívat, ale opět mě skolil nějaký virový zánět krku, takže ATB a do toho pařáku bych nelezl.

Vtzov.thumb.jpg.aee9ce7312643d868b743de73e348ac6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré odpoledne chci se pochlubit s tím ,jak mám úžasnou dceru, jdeme vám takhle kolem obchodu s hadrama nic,kolem hračkárny nic, kolem řeznictví a ona hele  nekoupíme si  k večeři vepřové koleno?🥰 Lépe sem ji už vychovat nemohl .

To preposlal kamos. :)

 

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dneska v jednom nejmenovaném elektro řetězci...

“Dobrý den, potřeboval bych audiokabel k bednám. Standardní dvoulinku mezi zesík a reprák.”

Prodavač na mě kouká nechápavě, jako bych po něm chtěl vyřešit kvadratickou rovnici. Zželelo se mi ho. 
“Víte, co myslim… zesilovač, vzadu šroubovací kolík a na bedně totéž,” zkouším ho navést. Bez úspěchu. 

Ze skladu se v tom vynoří celkem pohledná holčina. Prodavač se rozzáří.
“Péťo, ty seš profík na audio, pomož tady pánovi,” instruuje ji s úsměvem. 

Ta, aniž by cokoliv řekla, vyrazila mezi regály a já za ní. Došli jsme do hifi části. 
“A co potřebujete vlastně? Cinche, digitál, jaká koncovka?” ptá se pak.
“Žádná koncovka, prostě jen kabel mezi bednu a zesilovač. Měděnej, průměr aspoň dva milimetry, normálně se to prodává v metráži.”

Přes obličej jí přejela znechucená vlna a změřila si mě od hlavy k patě. 
“Tak jestli sháníte DRÁT,” pronesla se zhnuseným důrazem na posledním slově, “musíte jinam. Tady stavební materiál neprodáváme, jenom kvalitní kabely. Nashle!” 

Otočila se a byla pryč. Musel jsem se smát. Kabel jsem nakonec koupil o kilák dál v obyč elektru. Měli tam špulky s pěti různejma průřezama a ještě mi frajer v montérkách radil, jakej vybrat. 🤷🏻‍♂️😀

Upraveno uživatelem KFL
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drát, panebože.... Od pantáty vedou dráty do žárovky nade vraty :D Bych ji asi dovedl k nějakému zesilovači nebo bednám, jestli to tam mají, a nechal si ukázat jak by to těmi cinchi propojovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Potkan napsal:

Holcina mela nejspis spatnou zkusenost - dostala dratem do voka. Od te doby vyzaduje pouze kvalitni kabel ;) 

Kdyby do voka... :)))

Historka skvela, ale tim, ze jsem se ji zasmal jsem definitivne potvrdil, ze jsem boomer a do duchodu uz nemam daleko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To je tak, když se dětem hodláte ukázat, že jezdit na klouzačce v sedě je nuda a že za našich mladých let se jezdilo po kolenou a na konci jste do vody poslali šipku.

Ale jo,slovy klasika: celej se otočit můžu 🤦

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej do klubu. před 14 dny sem byl na dovče na Sázavě a skákal sem jak Žán Klód ze splavu. Mockrát mi to vyšlo, asi po 21 mi uklouzla na řasách noha. Zápěstí na který jsem si při dopadu sednul mělo rázem úplně jinej tvar. 

Zlobil sem se na všechny okolo.

Na sebe ne. 

(Jsem strašně lítostívej a mrzutej, protoze to furt pekelně bolí. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...