Přejít na obsah

Prim Orlík II bronz L.E.


Doporučené příspěvky

Ta kyselina fosforecna v kokakole cloveka urcite nezabije "testovane na milionoch ludi kazdy den" :D je to regulator kyslosti, tak isto ako kyselina citronova v kofole,... jedine miesto, kde su obe tie kyseliny mebezpecne su zuby (fosforecna teda viac) takze kokakolu zbytocne nekloktat. Pokial Vas nieco zabije tak skor ten cukor. Inak je dokonca vyznamnym zdrojom fosforu.

 

http://www.ordinace.cz/clanek/kyselina-fosforecna/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty to máš povinně, když chceš držet komplet sbírku Orlíků :D

 

To se na Bertovi může Elton pěkně zahojit, frekvence limitek Orlíků se bude beztak nebezpečně zvyšovat. :)

 

 

EDIT: Jsou pěkné, takže až budu mít doma AP, Rolády, IWC, doplním svou sbírku vintážek, Moony, tak si je jako 26 hodinky pořídím.

 

Ale ruku na srdce, kdyby jste toho kucí neměli plnou kabelku, tak nikdo není takový střelec, aby do toho za 85 šel. 

Upraveno uživatelem Rodkopf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Ale ruku na srdce, kdyby jste toho kucí neměli plnou kabelku, tak nikdo není takový střelec, aby do toho za 85 šel. 

Preco? Hodinky Elton sa uz nejaku dobu za tie svoje ceny predavaju a zdaleka nie vsetko su to statne zakazky takze "strelci" existuju. Ci ich je dost aj na uzivenie fabriky bez dotacii ukaze cas, ale existuju. Ono 85K nie je cely svet a existuju ludia, ktori si to mozu dovolit v pohode utratit aj ked vedia ze pri pripadnom predaji nedostanu nazad ani polovicu. A hodinky su to pekne to nie ze nie. Ze sa daju za ten peniaz zohnat aj lepsie je druha vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vida, ono to z bronzu přeci  jde, panečku, zrovinka když je už okoukaný a vychází z módy .......... ale dobře, že se pochlapili.

 

Velice vkusně zaranžovaný hodinky, jen mi mate, že ta molekula bronzu není vyryta do bronzu. A, dámy především, pozor - "finální vzhled je výrazem osobnosti a životní cesty majitele" - no těbuch, nemusím tak s kůží na trh   :D :D :D

 

 

ale bohužel, proporce jim bronz, ani klasické ručky nevylepší, a v tom je pro mne jejich problém ....... pro mne pořád zůstává nějak nejtrefnější ta nejvíc military verze orlíků, která nám jakoby vnucuje, že na proporcích vojákům vlastně nezáleží.... čím jsou svátečnější (lesklejší), tím víc mi to překáží.

 

 

Berte, budeš si muset nechat udělat platinový, bys měl taky konečně něco extra :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jen zarazila ta WR.  Jako každý jiný šlupky za desetinovou cenu maj 300.  A orlíky jen 100?

Jo a mě se líbí.  Bronz na potápkách mi připomíná steam punk.  Ten mám rád.  Jen ta cena je trochu mimo mísu.  Přeci jenom těm strojkům z Eltonu něco chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jen zarazila ta WR. Jako každý jiný šlupky za desetinovou cenu maj 300. A orlíky jen 100?

Jo a mě se líbí. Bronz na potápkách mi připomíná steam punk. Ten mám rád. Jen ta cena je trochu mimo mísu. Přeci jenom těm strojkům z Eltonu něco chybí.

Desetinova cena je 8,5k. Placas nesmysly. Proc je cena mimo misu a co presne chybi strojkum?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desetinova cena je 8,5k. Placas nesmysly. Proc je cena mimo misu a co presne chybi strojkum?

Jaj,  sem to nechtěl počítat.

U těch strojků mě zaujalo ,že jeden slavný strojek nemá uložený rotor na ložisku.  Tedy přesněji na kuličkovém.  Snad jen v kluzném, v bronzu.  Což i eta za pár má. Tak třeba to.

Ovšem možná je vše už jinak.  Primky jsem měl jako kluk.  Ale tehdy jsem chtěl digi.

Jsem patriot,  jenže?  Tyhle kousky jsou v cenové relaci, kdy se dá pořídit už slušnej swiss model, anebo v mém případě germany. Prostě je ta cenová politika jen pro fajšmejkry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...