Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Tak letošní zimu ASOLO Matrix Flame GTX" Už proběhli Salomon, Columbia, Adidas, a další, všechno max 2 roky a většina modelů našrot. Raichle jsem měl druhé a po jedny zimě byli oboje fuč i se slavnou Vibram podrážkou. Ty nikdy více.

Je tedy pravda, že je celou zimu nesundám z nohy a po zbytek roku je tahám na mašinu. Letos mi kámoš horolezec poradil Meindl nebo právě Asolo, že prý budu mít 3-4 roky klid, necháme se překvapit. Meindly mi bohužel neseděli, i když to jsou pry No,1

post-364-1255713594.jpg

Upraveno uživatelem Vlastimil7664
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už několik let klasické černé a hnědé oblekovky Fluchos od Baťi. Dobré materiály a hodně měká chůzce. Cena lehce nad 2000CZK je s ohledem na kvalitu odpovídající. Výhodou je, že mají pořád stejné modely, takže si vždy po půl roce-roce dojdu koupit přesně ty samé botky. Nákup je tak otázkou 2-3 minut :-) manželka ze mě šílí :thumbsup_anim: Boty vždy vybírá hodně dlouho :thumbsup_anim:

 

Botasky mám jedny a pak jedny pohorky...oboje nosím tak 2x za měsíc :-)

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meindl nebo právě Asolo, že prý budu mít 3-4 roky klid, necháme se překvapit. Meindly mi bohužel neseděli, i když to jsou pry No,1

 

Zrovna u Asolo je to podle mych zkusenosti dost odvazne tvrzeni. Asolo byly pred lety moje prvni goracovky. Design super, pohodlne lehoucke. Ale po roce a pul zacly odchazet svy a membrana sla do kytek. Od tech dob uz zadne pohrorky z kombinace semis-textil. Nejlepsi je poctiva kuze a boty s minimem svu. Membrana je jen tresnicka navrch. Stejne je do dvou let po ni, ale cloveku zustane kvalitni kozena bota, ktera pri spravne peci vydrzi roky. Mam Saltic Triton, pravda do mesta to neni, jsou dost tuhe (maji i zlabky na rychloupinaci macky), cele jsou z 3 mm kuze (alpsky strih se tomu, myslim, rika), maji vysoky gumovy lem (idealni do kameniteho terenu) a jsou naprosto uzasne.

 

Do mesta stridam nekolikery polobotky Rieker (jednoduche, cerne, tupa spicka), ale kvalita jde v poslednich letech dost dolu. Hlavne podrazka mi vydrzi treba jen par mesicu a pak jdou boty na podlepeni. Ale jsou strasne pohodlny, proto si je porad kupuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nosím ve většině případů tyto botky:

adidas-goodyear-womens-trainer-sneakers-2.jpg

Je to z čistě praktických důvodů - málokdy vlastně chodím. Většinu času co se pohybuji strávím za volantem (řídítky, berany, joystickem...) a potřebuji něco praktického, pohodlného a ergonomického na ovládání pedálů. Po několika pokusech s ostatními značkami jsem zakotvil u Adidas Good Year, protože poskytují nejlepší oporu nohy u pedálu, mají velmi tenkou podrážku v přední části chodidla, takže zajišťují dobrou citlivost a zároveň drží nohu. No a mám jich doma hafo, ve všech možných provedeních (kůže, semiš...) a ve všech možných barvách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Napadlo spousty sněhu a tak jsem nasadil Meindl Air Revolution 7.0. Obávám se, že je zase sundám až v květnu. Každá bota váží skoro kilo, ale nosí fajn, neteče do nich a nesmekají se. 

Nechci dělat Meindlu reklamu, firma ji nepotřebuji, ale takhle vypadají po sedmiletém intezivním nošení v převážně horském terénu.

 

Má hnusná fotka  :( .

 

dsc00120909.jpg

 

 

 

Firemní obrázek, aby jste vůbec poznali, jak Air Revolution 7.0 vypadá.

 

meindl122.jpg

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se snažím co nejvíc nosit sandály a to i v zimě (zatím je ještě nosím). Takže když není mokro, mám sandály. Prostě se v nich cítím nejpohodlněji a hlavně nemusím se v práci přezouvat (v plných botách mi začne být horko).

Téměř výhradně je nakupuju u Leisera a většinou skončím u značky Josef Siebel. Měl jsem i jiné značky (dražší, levnější) ale tyhle mě nějak nevíc padnou. Nejvíce mě zklamaly Ecco, nevydržely ani rok.

 

Plné boty (co si vezmu tak 10 x za rok) mám jedny rovněž Josef Siebel a jedny Marc (ta značka mi nic neříká).

Upraveno uživatelem Patrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...