Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zatím jsem o nich tady neviděl nikde pořádnou zmínku (ani vlastní vlákno) a myslím, že by si to zasloužily. 

 

Po limitce Seiko SLA017J1 jsou tady levnější alternativy Seiko SPB051J1 a SPB053J1. V článcích jsem četl podobná očekávání v popularitě, jako u loňských želv. Sám si brousím zuby na černou variantu na oceli. 

 

Novinkám jsem věnoval krátký článek (s odkazy na další zdroje).

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Měli nechat obdélníkové indexy. Čistě subjektivně to mám tak, že nechali, co nemuseli (tvar pouzdra) a nenechali, co měli (charakter ciferníku). Diashield navíc je fajn, napojení tahu na pouzdro ne. Já jim bez nutnosti vynaložit větší úsilí odolám :)

Odesláno

No na tom tahu vypadají moc pěkně. Myslím, že si zde nějakého majitele určitě najdou. Velikost pouzdra je rozumná a strojek vypadá taky velmi solidně.

Odesláno

Díky za doplnění. Ono tam bude těch rozdílů asi ještě víc, které jsem nezohlednil.

 

ještě tyhle levnější nemají oproti SLA017 vrtané nožky

Odesláno

za VELKE plus povazujem absenciu skladaneho cifernika.. rucky zle, ale to pojde vymenit (napr za rucky z MM300..).. ale mozno nazivo budu stravtelne. Cierna verzia + dobry nato strap.. preco nie.

 

a cena.. cena zacne padat s prvym PADI modelom :D

Odesláno

"dneska tu není Franta z vývojovýho, má dovolenou, tak si tam Lojzo konečně mrskni ten safír. A hned to dáme Pepovi do marketingovýho, hodí to na leták a Franta utře hubu. Ten bude čumět až se vrátí. Si ten hardlex bude moc strčit leda ... však on vymyslí zese nějakej model, kde to prodá "  :lol2:

Odesláno

Kdyz uz nemas co bys vytknul, aj kratke rucky se hodi ;)

 

Ja se opravdu tesim, az je uvidim nazivo! Lze najit par fotek, kde je ta modra takova menava a pro nekoho muze byt hodne zajimava. Pro me, z fotek, moc ne. Ale cerna me docela bere. Tah a jeho napojeni mi vrasky nedela. Zkousim si predstavit jine rucky - styl mm300, ale ani ty origo me neurazi. Nejsou uplne to co bych zral, ale neodpuzuji me jako Monstracke. Cena neni uplne privetiva, ale... Nemam predobjednavku, myslim ze nebude treba, ale opravdu me zajimaji.

Odesláno (upraveno)

Celkom by ma zaujímalo, čo presne občanom vadí na tom, že ručičky nesiahajú až po indexy. Pýtam sa len tak, zo zvedavosti, mne to totiž vôbec neprekáža.

 

sa pytas jak keby si si nikdy neskriabal vajcia.. ze co je zle na kratkych rucickach..

Upraveno uživatelem instant
Odesláno

Jak jsem vůči nim byl zprvu skeptickej, tak se mi začínaj čím dál víc zamlouvat. Teda jen ta černá varianta, ta modrá mě vůbec nebere (a to mám modrou fakt rád, což je asi na mé skvadře vidno). Uvidíme co udělaj časem ceny...

Odesláno

Délka ručiček u japonských hodinek je náročné téma.

 

Jsou krátké a líbí se mi: vynikající ukázka japonské estetiky a jiného přístupu.

 

Jsou krátké a nelíbí se mi: proč už se kua nenaučí dělat normálně dlouhé ručičky.

 

Jsou dlouhé a líbí se mi: konečně už to Japoncům dochází.

 

Jsou dlouhé a nelíbí se mi: proč něco pořád vymýšlí, ať se drží toho svého.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...