Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Koukám, že se to tady BMW motorkami jen hemží, takže bych se rád zeptal - je v současné nabídce (či max. 3 roky zpět) BMW nějaká motorka vhodná pro naprostého začátečníka (teda nepočítám, když jsem v pubertě jezdil po vesnici na fichtlovi :D)?

 

Využití: vyjížďky pouze za hezkého počasí v okruhu 100km, sem tam po městě, na dálnici spíše ne, různé expedice už vůbec ne. Moc se mi líbí F800R, ale nevím, jak moc uživatelský přívětivý stroj to pro začátečníka je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bmw je v pohode motorka, ak zvladnes cenovku tak tomu po stranke jazdenia a udrzby niet co vycitat. (Mne napriklad vadi ta rozsirenost, ja som jazdil na bmw este v casoch ked to bola rarita, dnes ma kazdy zarabajuci muz v strednom veku nalozenu GSu a pekny oblecek z katalogu a chodi sa po weekendoch hrat na Dakar). Ak uplne zacinas kup nieco do 800ccm. Pripadne na uvod nieco od japoncov, jemne pojazdene co nepredas s velkou stratou. To by som asi odporucal ako idealne riesenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejel někdo Hondu NC 700X? Chci neco na obcasnou projizdku do 150km po silnicich 2. tridy, v rozumnych rychlostech, radeji koupim novou, mel jsem kdysi 125ku a na te jsem nalital 30tkm. Ta Honda se mi celkem libi, vicemene ctu chvalu.. Diky

Německý magazín MO to měl v dlouhodobém testu, samá chvála (teda pokud ti vyhovuje poklidná jízda, na blbnutí to nemá dost klokanů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Německý magazín MO to měl v dlouhodobém testu, samá chvála (teda pokud ti vyhovuje poklidná jízda, na blbnutí to nemá dost klokanů)

 

No právě, mám 190cm a 85kg, bojim se že natom budu jak vosa na bonbónu, chci to projet, co jsem četl má to rozumnou dynamiku do 150, to mi stačí.. spíš mně mrzí že ten motor málo točí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale F800GS je tak dvakrát dražší ne? Protože G650GS, co jsem se koukal, se dá v Německu u BMW dealerů koupit třeba rok stará s minimem km kolem 4000-4500 bez daně...

Ber me s rezervou, ale plati zde to same co u hodinek. Co je dobre, nemuze byt levne..... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No ale F800GS je tak dvakrát dražší ne? Protože G650GS, co jsem se koukal, se dá v Německu u BMW dealerů koupit třeba rok stará s minimem km kolem 4000-4500 bez daně...

Souhlasím s Cyrilem, G650GS není zlá, ale brzy tě přestane bavit. Naproti tomu F800GS je dospělej stroj se vším všudy, hezky se na něm jezdí, mně je příjemnější než R1200GS, když teda máme vybírat u modrobílý vrtule:-). Samozřejmě pokud máš finanční limit nastavenej na 650 a líbí se ti, tak asi není co řešit:-).

Upraveno uživatelem xjr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...